To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
evil mom
Madziu brawa dla Lilaka icon_biggrin.gif

Agalu
Gratki dla Lillki!!

kiedy ona dokłądnei kończy roczek?

Ja jeszcze oglądam i nie raz mi łzy lecą
ale dokłądnie mam już momentami dośc słuchania jacy oni byli wszyscy nadzwyczajni, teraz po śmierci to tylko same dobre cechy mają ,żadnych wad
zwłaszcza nie mogę już słuchać jednej posłanki PIS ,nie pamiętam nazwiska ,jest w każdej telewizji, raz na TVP1 za chwilę w TVN i każdą osobę opisuje jako nadzwyczajną

ja rozumiem, że być może to byli bardzo dobrzy ludzie ,no ale bez przesady

kuźwa nie wiem czy Tomek ospy nie ma 37.gif
2 tygonie temu widział sie z kuzynką która niedługo potem miała ospę, więc czaswowo by pasowało
ma jakieś małe brązowe plamy na rękcha, widziałam jak śpi teraz przy inhalacji
koleżanka, kótra niedawno miałą ospę w domu u dzieci mówi że tak to raczej nie wygląda i zaczyna się od klatki piersiowej
hm ,jak wstanie to go całego obejrzę
i kaszle cały tydzień i go inhaluję i nic zero poprawy
tylko się pchlastać
starego nie ma a ja mam uwięziona siedzieć, o nie nie nienie.gif

Madzia - przepraszma ale ja guła jestem i nie miałam Ciebie zapisanej i faktycznie nei dostałam tego linka na gg
juz mam Ciebie w kontaktach:-)
jak Ci się będzie chciało tak przy okazji wrzucić jeszcze raz to poproszę

u nas wieje masakrycznie a ze mnie się "leje" 21.gif

zakupy miałam w planch dzis ale nie wiem czy sie wyrobię, a planuje zakup spodni juz chyba od 2 miesięcy i nie mogę dostać ,bo nic mi się nie podoba
oliweczkas
No u nas Zuzanka znowu kaszle, mam już tego serdecznie dość.
Lorien-gratuluję nowych umiejętności córeczki:)
Co do żałoby-to jestem przez nią ogromnie przygnębiona. Ale bardzo popieram pomysł pochowania pary prezydenckiej na Wawelu. Zasłużyli sobie na to z całą pewnością.
Miłego weekendu:)
Lorien
CYTAT(oliweczka28 @ Fri, 16 Apr 2010 - 17:35) *
Ale bardzo popieram pomysł pochowania pary prezydenckiej na Wawelu. Zasłużyli sobie na to z całą pewnością.


Czym?
evil mom
CYTAT(oliweczka28 @ Fri, 16 Apr 2010 - 17:35) *
Ale bardzo popieram pomysł pochowania pary prezydenckiej na Wawelu. Zasłużyli sobie na to z całą pewnością.



no właśnie, czym???? 10.gif
Irenka.
CYTAT(oliweczka28 @ Fri, 16 Apr 2010 - 17:35) *
Ale bardzo popieram pomysł pochowania pary prezydenckiej na Wawelu. Zasłużyli sobie na to z całą pewnością.


To ja też poproszę o odpowiedź na pytania zadane wcześniej.
Agalu
a ja tam nie oceniam czy zasłużyli czy nie, pewnie nie ale jakoś mnie to nie boli że tam będą spoczywać
nie robi mi to żadnej różnicy
PINA.K.
witam z rana
no właśnie czym zasłużyli,skoro taki był wspaniały dla ludzi to powinien pozostać dla ludzi i spocząć na powąskach

gratki dla lilki
aga jak siostra???udało się???
Agalu
siostrA WCZORAJ DOSTAŁA @ icon_sad.gif
żal mi jej strasznie
nic ten zabieg nie pomógł chyba

w maju jeszcze raz spórbuja naturalnie a jak nie zajdzie to latem inseminacja
fifafo
Lila maszeruj dzilnie ! i nie uciekaj zbyt dlako rodzicom icon_smile.gif
Aga co u sis ?
co do Wawelu czy powiązek
-niech w koncu spoczną w spokoju i tyle !
pozdrawiam resztę babeczke icon_smile.gif
.... i moze to gupe ale w mojim stanie ciesze sie ze załoba juz sie konczy


dzis spac nie mogłam bo martwiałm sie ze mluszek sie nie rusza ale juz paulina mi doradziła wysokołsłodzony dzem i mlekiem popic powinno malęnstwo sie poruszyc na razie płaszuje kilsiel poziomnkowy pozdrawiam babeczki i zdrowia Wam rówienż życzę i dziciakom icon_smile.gif
fifafo
Aga tak mi przykro icon_sad.gif kurcze
skye_gosia
Witam Kochane,
Gratki dla Lilki:P Zdolna dziewczynka, w końcu jeszcze roczku nie skończyła. Brawo:)
Aga - przytul siostrę ode mnie też, trzeba wierzyć, że w końcu się uda
Jeśli chodzi o pochowanie prezydenta na Wawelu to też w sumie zdania nie mam, niech spoczywają wszyscy w spokoju i czas już, żeby ten spokój nadszedł, bo troszkę jednak przesadzają w tej telewizji. To naturalne, że nigdy nie zapomnimy o tych, którzy zginęli, ale teraz jest im potrzebny przede wszystkim wieczny spokój i odpoczywanie.
Aniu - trzymaj się - na pewno nic złego się z maluszkiem nie dzieje. Ale rozumiem Twoje nerwy, przytulam

Idę zaraz do fryzjera, bo wyglądam strasznie, odrosty mam na pół metra icon_razz.gif Chcę sobie pokolorować włosy, albo zrobić pasemka, zobaczymy
Moje dzieci są z tatulkiem na spacerku - w końcu chwila ciszyyyy:)
Do napisania
Irenka.
Cześć koleżanki laseczki!

Aga- mnie również jest przykro z powodu Twojej siostry, trzeba wierzyć, że się uda...
Ania- ja poproszę z pół wiadra tego zdrowia, co nam życzysz- Wiki zasmarkana i zakaszlana. Normalnie mam dość.
Gosia[/b]- poprosimy o foto jak wrócisz od fryzjera icon_smile.gif
A co do Wawelu swoje zdanie mam. Kropka.
Madzia- dziękuję, wiesz za co...
Magda- odwieś męża z kompa i cho no tu!

Aktualności: sałatka zrobiona, szarlotka upieczona, Bolls się chłodzi- czekam wieczorem na gości. Ze Szczecina też mogą być. Albo z Brzeszcza icon_smile.gif Albo skąd chcecie icon_smile.gif
Agalu
CYTAT(Irenka. @ Sat, 17 Apr 2010 - 13:43) *
Cześć koleżanki laseczki!

Aga- mnie również jest przykro z powodu Twojej siostry, trzeba wierzyć, że się uda...
Ania- ja poproszę z pół wiadra tego zdrowia, co nam życzysz- Wiki zasmarkana i zakaszlana. Normalnie mam dość.
Gosia[/b]- poprosimy o foto jak wrócisz od fryzjera icon_smile.gif
A co do Wawelu swoje zdanie mam. Kropka.
Madzia- dziękuję, wiesz za co...
Magda- odwieś męża z kompa i cho no tu!

Aktualności: sałatka zrobiona, szarlotka upieczona, Bolls się chłodzi- czekam wieczorem na gości. Ze Szczecina też mogą być. Albo z Brzeszcza icon_smile.gif Albo skąd chcecie icon_smile.gif


ale Ci fajne, przyjemny wieczorek sie zapowiada:-)

mó jdzień dzis bardzo długi i nudny, dobrze że się końcczy nie długo
jutro będzie weselej bo idziemy na 3 h na urodziny z dziećmi do koleżanki ich na plac zabaw wiec się dzieciaki rozerwą
fafura

Wyczułam, że ktoś o mnie tu wspominał 08.gif
CYTAT(Irenka. @ Sat, 17 Apr 2010 - 12:43) *
Aktualności: sałatka zrobiona, szarlotka upieczona, Bolls się chłodzi- czekam wieczorem na gości. Ze Szczecina też mogą być. Albo z Brzeszcza icon_smile.gif Albo skąd chcecie icon_smile.gif

Z Brzeszcz kochana- te Brzeszcze i z tych Brzeszcz icon_wink.gif Ale nie martw się- gdy spotykam ludzi z innych części kraju mało kto umie prawidłowo odmienić nazwę mojej miejscowości. Bardzo to dla mnie dziwne i niezrozumiałe było, ale się przyzwyczaiłam icon_wink.gif
Goście chętnie by się na sałatkę i szarlotkę wybrali, ale ostatnio to ja nawet nie mam czasu na net- musiałam strony nieprzeczytane nadrabiać. W pracy mam urwanie głowy, dzień za dniem strasznie szybko mi leci.
W domu: różnie- kwadratowo i podłużnie. Raz się z mężem (zbyt) ostro za łby bierzemy, innym razem podszczypujemy z błyskiem w oku. Straszne jakieś wahania ostatnio....
Aga czytałam, że już po badaniach i nic groźnego nie wyszło. Ale co się tak ostatecznie okazało? Jakaś końcowa diagnoza jest, czy dalsze leczenie "na chybił trafił"?
Aniu mam nadzieję, że odpoczynek dobrze Wam zrobi. Głowa do góry, nogi tez icon_wink.gif i słodkie lenistwo ( z kisielem poziomkowym na dokładkę).
Madziu kochana Lilewskiej gratulowałam na gadu (gdy się już do niego podłączyłam), aczkolwiek poczułam się w(s)puszczona w kanał... 43.gif

Na temat żłoby wypowiadać się nie będę. Dość powiedzieć, że z ubiegłotygodniowego szoku i niedowierzania nic nie zostało.

oliweczkas
Zuzia kaszle-jutro nie pójdzie do przedszkola, mam nadzieję że teściowa z nią zostanie, bo ja nie mogę wolnego wziąć bo mam dni zdrowia w szkole i Dni Ziemi.
Co do pochówku na Wawelu-uważam że swoim ogromnym patriotyzmem i honorem, godnością zasłużyli sobie na to aby tam spocząć. Piszcie sobie co chcecie-to był najlepszy prezydent jakiego Polska miała w swojej historii-poprzednicy mu do pięt nie dorastali.
Agalu
Magda- nie nie mam żadnej ostatecznej diagonozy

lekkie zapalenie żołądka na pewno nie wyjaśnia moich bólów i od żołądka i od jeli i kregosłupa itd itd.

nie mam juz siłicon_sad.gif

jutro jadę do gastrologa ,choć już sama nie wiem w czym on niby ma mi pomóc
Lorien
CYTAT(oliweczka28 @ Sun, 18 Apr 2010 - 12:31) *
Piszcie sobie co chcecie-to był najlepszy prezydent jakiego Polska miała w swojej historii-poprzednicy mu do pięt nie dorastali.


Okaaay, dobrze wiedzieć...
Kurczę, ruszać ten temat??? Aż mnie świerzbią paluchy no, ale czy sens jest?

A co tam...

Prezydent wg mnie powinien: godnie reprezentować kraj i swój naród, być dyplomatą o nienagannych manierach, skupiać się na najistotniejszych elementach życia społeczeństwa. Patriotyzm, honor i dbałość o swoją godność ma naprawdę wiele osób, zarówno tych publicznych jak i zwykłych obywateli, to nie wyznacznik ogólnej wartości człowieka.
Kaczyński dbał o pamięć o historii, powstało muzeum Powstania. Prawda jest taka, że jak ktoś bardzo się skupia na przeszłości i rozliczaniu sąsiednich krajów za winy ich dziadów sprzed ponad półwiecza, to mu umykają sprawy istotniejsze dla zwykłego obywatela. Dla mnie historia to sprawa trzeciorzędna, a teraźniejszość i przyszłość to priorytety - oświata, służba zdrowia, finanse, pozycja kraju na arenie międzynarodowej. Walka o pozycję i szacunek na świecie powinna się tez odbywać na przyzwoitym poziomie za pomocą odpowiednich metod, które niestety Kaczyńskiemu były obce.
Był wg mnie marnym prezydentem i to jakim był mężem i jaki był prywatnie - za przeproszeniem mi wisi. Prezydenta wybierają ludzie, by wykonywał swoje obowiązki wraz z osobami, którymi się otoczy i ocenia się jego działania na tej płaszczyźnie. Niestety obecnie jesteśmy świadkiem jakieś dziwnej histerii, nawet słyszałam, ze zginął śmiercią bohaterską, porównuje się katastrofę pod Smoleńskiem do masakry w Katyniu (!!!!) co urąga nie tylko tym pomordowanym oficerom 70 lat temu, a i obraża Rosjan w chwili obecnej. Bo jakże porównywać mord do zwykłego wypadku...

Nagle nikt nie pamięta tego, czym przynosił nam wstyd, za to wmawia się ludziom, że media stworzyły fałszywy wizerunek tego jakże prawego męża stanu. Ach ci źli dziennikarze, "spieprzaj dziadu" to był zapewne dubbing i on wcale tak nie powiedział.
Niegodnych zachowań, braku szacunku dla drugiego człowieka mogę wymienić więcej, tylko po co? Nie przyniesie mi to satysfakcji. I tak jestem zdegustowana zachowaniem Polaków, których łatwo jest zmanipulować oraz tych, którzy z jednej strony Kaczyńskiego prawie że beatyfikowali, a z drugiej ujadali jak psy na opozycje, że to ich wina, że Komorowski już obsadza stanowiska, że PO się cieszy. Taki właśnie w większości miał elektorat pan Kaczyński. Mówili jednym językiem i mieli te same metody - zakrzyczeć, opluć, wywinąć kota ogonem.
Dobra, koniec mojego wywodu, bo mnie zaczyna telepać.

Oliweczko - miejże swoje zdanie, na zdrowie!, ale proszę, nie mierz człowieka miarą patriotyzmu, bo to nie tylko stawianie ołtarzyków poległym w boju i czczenie barw narodowych, ale tez dbałość o przyszłość i o tych, za których inni zginęli.

Cieszę się, że już po żałobie, pod koniec miałam już wrażenie, że to jakieś makabryczne przedstawienie z przerostem formy nad treścią. Uczucie żalu i smutku zostało zastapione uczuciem zażenowania, a czasem i zniesmaczenia.

Koniec tematu

Lilka chodzi coraz sprawniej, jestem uziemiona, bo włazi na dodatek na sofy, ale z zejściem ma problemy więc jestem jak giermek - wiernie przy boku. Na podłodze też jest wiele ciekawych elementów: suche żarcie w misce kusi niezmiennie od czasu, jak tylko zaczeła przemieszczac się, listwy przepięciowe - tez hit.

Dzisiaj przychodzi paka z barwnikami do lukru - będzie pieczenie torta dnia jutrzejszego, juz dzisiaj można zacząć trzymać kciuki icon_biggrin.gif

Dzisiaj też kupujemy auto, a ford idzie na złom. Jakoś nie czuję ani zalu ze złomowania, ani radości z zakupu...


Magda - wybacz Kochanie - ale jak juz pisałam, Lilce towarzyszę, więc nie moge dłuższą chwilę posiedziec na gadu, odebrałam gratki i dziękuje pięknie!!!

Irenka - buziak!
Agalu
CYTAT(Lorien @ Mon, 19 Apr 2010 - 12:16) *
Okaaay, dobrze wiedzieć...
Kurczę, ruszać ten temat??? Aż mnie świerzbią paluchy no, ale czy sens jest?

A co tam...

Prezydent wg mnie powinien: godnie reprezentować kraj i swój naród, być dyplomatą o nienagannych manierach, skupiać się na najistotniejszych elementach życia społeczeństwa. Patriotyzm, honor i dbałość o swoją godność ma naprawdę wiele osób, zarówno tych publicznych jak i zwykłych obywateli, to nie wyznacznik ogólnej wartości człowieka.
Kaczyński dbał o pamięć o historii, powstało muzeum Powstania. Prawda jest taka, że jak ktoś bardzo się skupia na przeszłości i rozliczaniu sąsiednich krajów za winy ich dziadów sprzed ponad półwiecza, to mu umykają sprawy istotniejsze dla zwykłego obywatela. Dla mnie historia to sprawa trzeciorzędna, a teraźniejszość i przyszłość to priorytety - oświata, służba zdrowia, finanse, pozycja kraju na arenie międzynarodowej.


pod tymi słowami mogę się tylko podpisać


CYTAT(Lorien @ Mon, 19 Apr 2010 - 12:16) *
Lilka chodzi coraz sprawniej, jestem uziemiona, bo włazi na dodatek na sofy, ale z zejściem ma problemy więc jestem jak giermek - wiernie przy boku. Na podłodze też jest wiele ciekawych elementów: suche żarcie w misce kusi niezmiennie od czasu, jak tylko zaczeła przemieszczac się, listwy przepięciowe - tez hit.

Dzisiaj przychodzi paka z barwnikami do lukru - będzie pieczenie torta dnia jutrzejszego, juz dzisiaj można zacząć trzymać kciuki icon_biggrin.gif

Dzisiaj też kupujemy auto, a ford idzie na złom. Jakoś nie czuję ani zalu ze złomowania, ani radości z zakupu...


trzymam kciuki za torta i czekam na fotki 02.gif

dobrze że zwierząt u nas brak a tym samym misek z jedzeniem bo Tomek pewnie by w nich siedział cały czas, jak widzi jedzenie jakiekolwiek to nie przejdzie obojętnie;)

byłam z młodym u lekarza bo nadal mocno kaszle ale nie ma nic na oskrzelach więc pozostajemy przy takich samych inhalacjach jak dotychczas

a ja sie zastanawiam czy jechać do gastrologa czy nie ,szkoda mi pogody
Lorien
Aga - jedz do gastrologa... Może coś się wyjaśni?
fifafo
czytam Was maluszek kopie icon_smile.gif icon_smile.gif rusza sie wieć czuj sie z tym lepeij:)
jednak na nic nie mam siły trawa prosi się o koszenie icon_sad.gif kurcze troche tego jest a sił brak
gary dzis podarował do mycia mojemu lubemu bo wczoraj jedna syt wyprowadził moja równowage z ram !
byłam na badaniu krwi wyniki jutro
co do Pana prezydenta wychodze z załozenia ze o zmarłym sie zle nie mówi wiec ja przysłowiowo przemilcze temat
a głosowałam na niego miała byc polityka prorodzinna jakos nie wiem kupię okulary bo jej nie widze - i tyle o nim ....
w piatek przychodzi do nas moja przyszła synowa dziś przyjśc nie chiała na moja zupę krem z porów
jakos miło misię zrobiło na mysl o drepczącęj Lilce - super moje dziecie pewnie zacznie chodzić w przzyszłe wakacje:) oj nawet sie nie obbejrze
Aga zdrowiej babo ! moze ten gastrolog to dobry pomysł
pozdrawiam nieobecną reszte również icon_smile.gif
Agalu
CYTAT(Lorien @ Mon, 19 Apr 2010 - 16:13) *
Aga - jedz do gastrologa... Może coś się wyjaśni?


no jak tak radzisz to muszę posłuchać 03.gif
zaraz tata przyjdzie do dzieci i jadę ,ciekawe co tym razem mi powie
może przełuzy mi ten lek co brałam na "nerwobóle "
dam znaćicon_wink.gif
Lorien
Agunia - czekamy na wieści.

Aniaaa - pliiiiisssss, przyszła Pani mgr, troszkę przecinków można prosić? Ciężko sie Ciebie czyta Kochanie icon_wink.gif
Irenka.
CYTAT(oliweczka28 @ Sun, 18 Apr 2010 - 12:31) *
Co do pochówku na Wawelu-uważam że swoim ogromnym patriotyzmem i honorem, godnością zasłużyli sobie na to aby tam spocząć. Piszcie sobie co chcecie-to był najlepszy prezydent jakiego Polska miała w swojej historii-poprzednicy mu do pięt nie dorastali.


Oliwia, nie zgadzam się z Tobą pod względem oceny prezydentury oraz tym "zasłużeniem" i to wszystko. Nie czas i miejsce tutaj na stawianie pomników chwały tym, którzy nie zasłużyli na to.
Ale nie odnoszę się do Twoich (niezbyt mądrych zresztą) stwierdzeń lekceważąco. A Ty do nas owszem. Hasło "piszcie sobie co chcecie" odebrałam osobiście, że nasze opinie masz głęboko w... Nie powinnaś deprecjonować mojego zdania ani nikogo innego. Bo nikt tutaj nie jest od Ciebie gorszy czy głupszy.

fifafo
CYTAT(Lorien @ Mon, 19 Apr 2010 - 15:06) *
Agunia - czekamy na wieści.

Aniaaa - pliiiiisssss, przyszła Pani mgr, troszkę przecinków można prosić? Ciężko sie Ciebie czyta Kochanie icon_wink.gif

Dobrze , zacznę używac przecinków !
Przynajniej sie postaram icon_smile.gif
oliweczkas
Irenko, napisałam tak świadomie bo i tak wiedziałam że zaraz na mnie naskoczycie. Absolutnie nie mam tego co piszecie gdzieś, chętnie czytam Wasze opinie, ale nie zgadzam się z nimi i mam do tego pełne prawo.
Para Prezydencka miała piękny pogrzeb, piękną pogodę, tłumy ludzi....czy gdyby byli tacy jak piszecie to czy tyle milionów by po nich płakało? Wątpię.

P.S. Aniu przypominam Ci też o małych i wielkich literach. Jeszcze z rozpędu napiszesz tak pracę magisterskąicon_smile.gif
PINA.K.
jestem zbulwersowana
całym życiem,otaczającym nas światem,ludźmi...
napiszcie jak żyjecie,bo ja już nie wiem...

dzisiejszy dzień,popołudnie to jakaś trauma
ginekolog do którego chodzę,wychwalam go pod niebiosa zapytał się znajomej która juest z4dzieckiemw ciąży czy chce je urodzić icon_eek.gif
tydzien temu31letni chłopak spadł ze schodów w barze,był w śpiączce,wczoraj zmarł
sąsiadów ciocia,młoda babka,jakiś miesiąc temu zaczęła skarżyć się na bóle pleców,dwa tygodnie temu dostała wyrok,dziś zmarła

dla mnie to za dużo,siedze i płacze
nie wiem komu wierzyć,w co wierzyć,zacząć się gorliwe modlić,wierzyć w lepsze jutro czy w to że nas to nie spotka
nie wiem
fifafo
przytulam i pogadamy na gg icon_smile.gif
skye_gosia
Hej Kochane,
Mały zasnął więc mam chwilkę. Postawiłam obiad i zaglądam:)

Paulinko - musisz się uspokoić i wyciszyć, po smutnych zawsze przychodzą pogodne dni. Przytulam
Agusia - co lekarz powiedział???
Piszcie dziewczyny co u Was
Aniu - mały kopie?
idę powiesić pranie, piszcie, zaglądnę potem
fifafo
Gosiu - malenki motylek kopie icon_smile.gif
Paulinko pisz, czy Ci dzis troske lepeij ?
Obiadek popisowo przypaliłam, ale panowie( mąz i jego kuzyn )bardzo chwalili - moze faktycznie im smakował to co zotało icon_smile.gif
Na nk jakies kilka nowych fotek min i brzuszka icon_wink.gif
Widziałam komntarz od Kini - hejo gdzie Ty jesteś, edezwij sie tu wirtualnie ! KINIU !
Irenka.
Jakieś dziwne te dni.. Pisać mi się nie chce...
skye_gosia
Aniu, a czy mogę prosić o Twój profil na NK?? Bo chętnie sobie pooglądam twój brzuszek icon_razz.gif
PINA.K.
ach dziewczyny mnie to chyba to siedzenie w domu wykańcza

aniu dzięki za wczorajszą rozmowe;)
dziś od rana dołożyła się do mojego złego stanu ducha pogoda,wybrałam się z chłopakami do koleżanki i słonko zaswieciło,jakos to będzie

pamietacie jak pisałam o małym Michasiu,wczoraj wyszedł do domu,nie zawołali o kasę ale w maju prywatna kontrola,ciekawe ile wtedy wizyta...

dziewczyny co u was????
lorien gonisz małą???
agalu odezwij się albo zmień ten niepokojący opis na gg
irenka to ta pogoda kwietniowa chyba działą tak na ten nasz wspaniały rocznik;)
a madzia z monią tochyba zabiegane w pracy
oliweczkas
Witam, wpadłam tylko powiedzieć że dziś skończyłam 29 lat.
Już tylko rok dzieli mnie od magicznej trzydziestki:)
evil mom
No to Oliwko sto lat icon_wink.gif impreza.gif
skye_gosia
Oliwko - Wszystkiego Najlepszego icon_smile.gif
Agalu
Przepraszam że sie nie odezwałam po wizycie u lekarza, nie mam siły juz pisać na ten temat, lekarz nie potrafi juz mi pomóc
do tego dzieciak mi robi jazdy, dizś od 2 nie spałam prawie w ogóle do rana
nie chce mi się pisać, nie mam ochoty
skye_gosia
Aguś - mocno przytulamy, powinnaś odpocząć, może ktoś mógłby przyjść zająć się dziećmi? i opowiadaj co się dzieje - martwimy się
oliweczkas
Agalu trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą przytul.gif
PINA.K.
oliwka sto lat i najlepszego

aguś pisz,to pomaga...trzymaj się
Agalu
Dzięki dziewczyny
dzieje to co się dzieje od dawna z moim zdrowiem bez żadnej diagnozy i tyle

Oliwka - sto lat !

Czy ja dobrze kojarzę i Lilka ma dziś urodziny?

jeśli tak to Sto lat sto lat dla Ciebie malutka brawo_bis.gif
Lorien
Agunia, dziękuję icon_wink.gif Lilka miała urodziny - wczoraj.
PINA.K.
lorien sto lat dla lilki icon_smile.gif))
skye_gosia
Dla LILUSIEŃKI - Sto latek, dużo zdrówka i radości icon_smile.gif
Agalu
CYTAT(Lorien @ Thu, 22 Apr 2010 - 14:33) *
Agunia, dziękuję icon_wink.gif Lilka miała urodziny - wczoraj.


oj ale wstyd, przegapiłam 37.gif

to teraz czekam na foty tortu 02.gif będą?icon_wink.gif
evil mom
no ja też przegapiłam
Sto lat dla Lilki icon_biggrin.gif
Lorien
Dziękuję w imieniu mojej Córci icon_smile.gif
Tort był pyszny i zrobił niezłe wrażenie, choć nie był doskonały... ale to mój pierwszy tort. Foty wkleję jak zgram.

Niestety goście nie dopisali, to był nieciekawy wieczór...
Agalu
CYTAT(Lorien @ Thu, 22 Apr 2010 - 17:50) *
Niestety goście nie dopisali, to był nieciekawy wieczór...


oj to przykre przytul.gif
PINA.K.
dzień dobry
skye_gosia
hej,
komu kawki??icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.