To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
zajÄ…c1981r
hej.mam na imię Ania.Mam dwie córeczki-5latek i 2 latka.Czy mogę do Was dołączyć?
fifafo
Witamy w naszym gronie icon_smile.gif
Oliwko taka zmiana zimowa icon_smile.gif
1981mariola
Witam icon_smile.gif
a u nas dziÅ› strszna wichura na dworze normalnie urwanie glowy 08.gif 08.gif
i bylam u gina mysląc że kolejny raz jestem w ciaza.gif ale jednak nie 13.gif
fifafo
widzę Mariola ze zasmuciłaś się faktem nie bycia w ciąży icon_smile.gif chcesz jeszcze mieć dzidziusia ?
1981mariola
a pewnie że chce , zawsze marzyła mi się trójeczka dzieciaczków 02.gif
fifafo
To super życzę udanego i owocnego starania icon_smile.gif
oliweczkas
Moje dziecko dziś mnie wprawiło w zdumienie. Byłam z nią na pobieraniu krwi. Pobierali jej z nadgarstka-nawet nie krzyknęła. Bardzo dzielna była. Potem mi powiedziała, że była grzeczna i nie musiałam się za nią wstydzićicon_smile.gif
Jestem pewna, że poradzi sobie w szkole od września.
Pogoda kiepska, wieje, ale ja czuję wiosnę. Ferie się powoli kończą i czas do szkoły wrócić.
Irenka.
Wchodzę sobie tutaj po dłuższej nieobecności, patrzę- mamy dwie nowe koleżanki!

Aniu, Mariolu- witajcie!

Myślałam że trzecia nowa osoba, bo fifafo mnie zmyliło.. Rozpoznałam po paseczkach icon_smile.gif
Widzę, że razem z Oliweczką trwacie na posterunku icon_smile.gif

To może ja zawołam kogoś z naszej śmietanki towarzyskiej?
Madziaaaaa, Magdaaaaa, ... !!!!
fifafo

Irenko Pozdrawiam icon_wink.gif
...to są tu jakieś śmietanki towarzyskie ?A reszta to gofry pod śmietanką ???icon_wink.gif
Lorien
CYTAT(fifafo @ Fri, 11 Feb 2011 - 18:31) *
Irenko Pozdrawiam icon_wink.gif
...to są tu jakieś śmietanki towarzyskie ?A reszta to gofry pod śmietanką ???icon_wink.gif


Ja nawet pasuję na śmietankę, ze względu chociażby na zawartość tłuszczu 29.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Fri, 11 Feb 2011 - 20:34) *
Ja nawet pasuję na śmietankę, ze względu chociażby na zawartość tłuszczu 29.gif


Wariatka.

Ania, no nie denerwuj się- widzisz, podziałało! 04.gif
fifafo
Miało podziałać !
A ja zapodałam chyba uśmiech z okiem półprzymkniętym icon_smile.gif
Magda witaj icon_smile.gif
oliweczkas
Miłej słonecznej niedzieli kobitki:)
1981mariola
A my dalej musimy siedzieć w domku bo mały znowu chory icon_sad.gif ledwie co wyzdrowiał po serii zastrzyków, a nie zdązyłam wyjśc na spacerek z dziećmi bo pogoda nie dopisywała i dalej załapał oskrzela 41.gif
oliweczkas
A ja po feriach wróciłam do szkoły.
Mariolu-trzymam kciuki za zdrówko maluchów.
fafura
Żyjecie?
Tylko proszę mi nie pisać- cóż to za życie! 08.gif
Widzę, że za wiele do podczytywania nie będzie, ale może odkopiemy choć trochę wątek?
Co słychać?

Buziaki
fafura
Lorien
CYTAT(fafura @ Tue, 22 Feb 2011 - 11:48) *
Żyjecie?
Tylko proszę mi nie pisać- cóż to za życie! 08.gif
Widzę, że za wiele do podczytywania nie będzie, ale może odkopiemy choć trochę wątek?
Co słychać?

Buziaki
fafura


SzczypiÄ™ siÄ™ i siÄ™ nie budzÄ™...
Któż to wrócił do netowego świata????
Magda, Ty wiesz, że masz ode mnie bęcki za milczenie!!!!
A tak poza tym to całuję!
fafura
To się nie szczyp już dłużej, tylko wal. Śmiało!
Zima się kończy- ja z letargu też wychodzę i wracam na maluchowe łono icon_smile.gif
(chyba)

przytul.gif
Lorien
CYTAT(fafura @ Tue, 22 Feb 2011 - 12:20) *
To się nie szczyp już dłużej, tylko wal. Śmiało!
Zima się kończy- ja z letargu też wychodzę i wracam na maluchowe łono icon_smile.gif
(chyba)

przytul.gif


Oj nie będę walić, cieszę się Skarbie, że Cie widzę i czytam przytul.gif
impreza.gif


A tak w ogóleeee, jest szansa że na Lublin będziemy jechać w tym roku 02.gif
Przez Kraków 02.gif
oliweczkas
Witam dawno nie widzianych:)
Mam nadzieję, że wątek ruszy na nowo.
My jesteśmy w trakcie wyboru miejsca na wakacje-tzn miejsce jest nasz Bałtyk-zostaje wybór miejscowości i decyzja domek czy pensjonat. Ceny kosmiczne w tym sezonie 37.gif
oliweczkas
Witam:) Chciałam się tylko pochwalić, że zapisałam Zuzankę do pierwszej klasy:)
Agalu
CYTAT(oliweczka29 @ Tue, 01 Mar 2011 - 16:57) *
Witam:) Chciałam się tylko pochwalić, że zapisałam Zuzankę do pierwszej klasy:)


Hej
Ja właśnie sie zastanawiam czy nadal przedszkole, czy dać Kacpra do pierwszej klasy, mama moja mnie namawia na szkołę w kórej pracuje ,rozmawiała z nauczycielką klas I-III opowiedziała jej po krótce o Kacprze i ta mówi że mama ma mnie namówić żebym Kacpra dała do I klasy, przekonuje mnie fakt że mógłby chodzić do gupy tej nauczycielki, która jako jedyna nie krzyczy na dzieci i poświęca im dużo czasu również po lekcjach jak i rodzicom
Kacper czyta, pisze liczy itp, ale czekam jeszcze na opinię z przedszkola jeszcze czy nadaje się do szkoły

Ja sama zaczynam szkołe w najblizszy weekend 37.gif 37.gif

Co do wakacji to też już by trzeba było się rozglądać, ale jakoś nie mamy chęci na razie sie tym zająć, nie wiemy gdzie chcemy spędzić wakacje jeszcze,pewnie to będą 2 różne miejsca ale to sie okaże;)
oliweczkas
Moja Zuzia jest starsza miesiącami od twojego Kacperka-więc ja nie miałam problemu z podjęciem decyzji. Tylko dwa tyg jest młodsza od grudniowych dzieci, które bedą z nią w klasie. Mam nadzieję, że sobie poradzi.
fafura
Cześć uczniowskim matkom!
Widzę, że przygotowania do szkoły ruszyły pełną para. Mam nadzieję, że dzieciaki dobrze odnajdą się nowej rzeczywistości.

Aga- uważam, że możliwość wyboru nauczycielki oraz to, że znasz ją (ty lub twoja mama- o ile wiesz, że jej ocena jest obiektywna)ma duże znaczenie przy decydowaniu się na wybó szkoły oraz mkoment rozpoczęcia nauki (6 lub 7 lat)

CYTAT(Agalu @ Wed, 02 Mar 2011 - 19:37) *
Ja sama zaczynam szkołe w najblizszy weekend 37.gif 37.gif


Jaką szkołę? Widziałam wcześniej, że wspominałaś coś o studiach ale nie do końca był to "twój" kierunek. Jednak się na niego zdecydowałaś?

Ja powoli zaczynam przygotowania- na razie tylko koncepcyjne- do pierwszej imprezy Fafura. Chce zaprosić kilku kolegów na urodziny.
Agalu
CYTAT(fafura @ Mon, 07 Mar 2011 - 16:05) *
Cześć uczniowskim matkom!
Widzę, że przygotowania do szkoły ruszyły pełną para. Mam nadzieję, że dzieciaki dobrze odnajdą się nowej rzeczywistości.

Aga- uważam, że możliwość wyboru nauczycielki oraz to, że znasz ją (ty lub twoja mama- o ile wiesz, że jej ocena jest obiektywna)ma duże znaczenie przy decydowaniu się na wybó szkoły oraz mkoment rozpoczęcia nauki (6 lub 7 lat)
Jaką szkołę? Widziałam wcześniej, że wspominałaś coś o studiach ale nie do końca był to "twój" kierunek. Jednak się na niego zdecydowałaś?

Ja powoli zaczynam przygotowania- na razie tylko koncepcyjne- do pierwszej imprezy Fafura. Chce zaprosić kilku kolegów na urodziny.


W końcu poszłam do innej szkoły Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni na kierunek Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw
ale po wczorajszym weekendzie nie wiem czy nie zrezygnuję,załamałam się kompletnie
no ale nie ważne

Udanej imprezki Fafura życzę!!
oliweczkas
Agalu głowa do góry, nie poddawaj się po pierwszym spotkaniu:)
Pochwalę się, że wpłaciłam zaliczkę za wczasy-w tym roku do Rowów:)
Agalu
Oliwka - super że macie już zaklepane wczasy, oby tylko pogoda była
my jeszcze nic nie wymyśliliśmy, mąż by do Włoch chciał jechać, ale nie chce mi się autem jechać tak daleko chyba, no ale zaczynamy pomału myśleć nad wakacjami
skye_gosia
Hej Kochane,
Nie wiecie co się dzieje ze Strasną Stygą. W listopadzie kupiłam od niej ubranka dla Paulinki i nadal ich nie dostałam. Piszę jej na email ale nie odpowiada. Czy coś jej się stało??? Trochę się martwię.

A tak na marginesie widzę, że forum odżyło. Wow super
I mamy nowe koleżanki icon_smile.gif wiatmy witamy
Ja też już chcę trzecie:P
Mój młody ma już prawie rok icon_biggrin.gif
Buźki
skye_gosia
Kornelkowi przesyłamy buziaki z okazji urodzinek icon_smile.gif
oliweczkas
Witaj Gosiu, fajnie, że wróciłaś. Faktycznie Stygi dawno tu nie było icon_rolleyes.gif
fifafo
CYTAT(skye_gosia @ Wed, 09 Mar 2011 - 21:58) *
Kornelkowi przesyłamy buziaki z okazji urodzinek icon_smile.gif

dziękujmy icon_smile.gif
a może wczasy w takiej ofercie ?
https://citeam.pl/oferty/cala-polska
oliweczkas
Jak dla mnie wakacje to tylko nad morzem.
Irenka.
CYTAT(oliweczka29 @ Fri, 11 Mar 2011 - 09:02) *
Jak dla mnie wakacje to tylko nad morzem.


To już wiemy od dawna.
Ale na przykład Bieszczady też są piękne, szkoda że nie masz ochoty poznać bogactwa innej części Polski.
Agalu
Witaj Gosiu:)
To Twój synuś już prawie roczek, no no no ale masz duże dzieci już 03.gif czas leci zdecydowanie za szybko no nie?
Zdziwiona jestem tym co piszesz o ciuszkach od Moniki? nie mam z nią niestety żadnego kontaktu

skye_gosia
Hej Kochane,
Macie rację, czas leci jak szalony, a dopiero co martwiłam się porodem pośladkowym a to już rok mija, matko icon_razz.gif
Moje dzieci rosną jak na drożdżach, brakuje mi już pieniędzy tak dużo jedzą icon_razz.gif
Kochane, co myślicie o podwyżkach cen? maskara co?? dziś cukier w osiedlowym sklepie 5,50 zł KOSZMAR!!!

Chyba idzie koniec świata:(

Mimo wszystko miłego weekendu

Agalu
Gosia - o cenie cukru mąż mnie poinformował wczoraj jak był za zakupach to zwrócił uwagę , bo ja nawet nie wiedziałam, cukier kupowałam chyba ze 3 miesiące temu, bo ani nie śłodzimy i ciasta też żadko pieczemy;)

Lorien
Ja tam cukier mam w... Jak zdrożał to i stanieje...
W Japonii to jest koniec świata icon_sad.gif
oliweczkas
CYTAT(Lorien @ Sat, 12 Mar 2011 - 11:40) *
Ja tam cukier mam w... Jak zdrożał to i stanieje...
W Japonii to jest koniec świata icon_sad.gif

No dokładnie, aż żal patrzeć na tragedię tych ludzi:(
Co do cukru to też mam gdzieś-nie słodzę.
Dziś powiększyła nam się rodzinka-kupiliśmy TOLĘ żonę dla naszego TOLKA, który jednak okazał się chłopcem:)
oliweczkas
CYTAT(Irenka. @ Fri, 11 Mar 2011 - 10:15) *
To już wiemy od dawna.
Ale na przykład Bieszczady też są piękne, szkoda że nie masz ochoty poznać bogactwa innej części Polski.

Nie bardzo widzę sens wyjazdu w góry skoro ja nie cierpię po górach łazić.
oliweczkas
Widzę, że nasze forum znowu zamarło.
Miłego prima-aprilisa Wam życzę icon_smile.gif
1981mariola
Witam icon_smile.gif
dawno mnie tu nie bylo ale jak dzieciaczki chorowały to nie bylo czasu żeby sobie posiedzieć przy kompie ,
a i dziś zapisaliśmy Nikolę do zerówki od razu chciala tam zostac i się uczyć 03.gif
oliweczkas
Żyjecie?
Jak przygotowania do świąt?
oliweczkas
Dziś przekroczyłam magiczną granicę 30 urodzin-podobno życie zaczyna się poi 30-stce:) Więc do przodu.
aniakuleczka
Witam i ja wśród 30tek
zawsze chciałam urodzić przed trzydziestką i ledwo zdążyłam - urodziłam 2 tygodnie przed icon_smile.gif
oliweczkas
witam, ale ten czas leci już prawie czerwiec. W czerwcu mamy w szkole sporo roboty, wycieczki, świadectwa, rady pedagogiczne. Jeszcze mam trzy zjazdy na podyplomówce, ale wakacje nadchodzą i już tylko niecałe dwa miesiące i nad morze:)
A jak plany wakacyjne u was?
oliweczkas
Szkoda, że nic nie piszecie. W takim razie ja też odpuszczam. Udanych wakacji.
megan011
I ja meldujÄ™ siÄ™ na 30 03.gif
bumbum
Wakacje przyszły to wszystkie uciekły albo swoje 30-stki świętują 03.gif
oliweczkas
Jeszcze raz życzę udanych i przede wszystkim słonecznych wakacji:)
Ola81
To i ja się dołącze jako 30 icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.