To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
cukierkowa
hejka...są plusy tego,ze Misiu pracuje na 18-stą...moge sobie wieczorkiem usiąść na kompa:P

Co do Walentynek, to ja tez uważam ze to komercyjne swięto...my z Misiem mamy walentynki codziennie i codziennie okazujemy sobie to, jak bardzo się kochamy:)prezentów nie bedzie, bo nie mamy pieniążków...no może sobie zrobimy jakąś kawkę i ciacho przed pracą jutro i tyle:)nie mam zresztą nawet jak za bardzo kupić cokolwiek...

A poza tym jak Wam sie podoba mój suwaczek???nikt nie chwali:(

A tak w ogóle to Zuzia od wczoraj ciężko zasypia, męczą ją bączki cały dzien...wydaje mi sie ze to dlatego, że zaczełam jeść smażone...ale jak wyczytałam moze tak być kilka dni, potem powinno się unormować...smażone ale oczywiście nie do przesady...zobaczymy jutro:)
A poza tym dostała jakieś dziwne plamki..na początku miała tylko na kolankach, taką jakby zdartą skórę...myslałam ze to z tego, że często leży na brzuszku i dupsko do góry i kolanami sie odpycha wiec sobie zdarła, ale dzis jak ją kąpałam to zobaczyłam ze ma to też na klatce piersiowej, takie jakby zaczerwienione plamki, jakby zdarta skóra...może to byc od częstego leżenia na brzuszku czy lepiej isc do lekarza??Póki co smaruje Bepanthenem...

Zuzia uwielbia leżeć na brzuszku:)a od wczoraj sama podnosi głowę jakby do siadania:)robi to prześwietnie:)

Pozdrawiam wieczorowo...miłego dnia zakochanych zyczę...papa
fafura
hej Kiniu!
fajnie że masz dla siebie trochę dla siebie wieczorami icon_biggrin.gif
a bączki Zuzi są wg mnie jak najbardziej na miejscu- i lepiej, że "bombarduje", niż miałaby mieć bolesne i męczące kolki! spokojnie- to dla niej duża zmiana w karmieniu (twoje smażone mięsko) ale sądzę, że z czasem się przyzwyczai...

miłego wieczora kobiety! ja lecę pobuszować w sieci icon_wink.gif
fafura
dzień dobry!
evil mom
elo elo icon_smile.gif
miłego komercyjnego dnia walentynek 08.gif
ja swoim walentynkom kupiłam walentynkowe czekoladki, tak dla picu, bo młoda się bardzo tym świętem przejmuje icon_razz.gif kupiła nawet kartkę dla swojego kolegi 03.gif
Paula czekamy na zdjęcia maluszka i pierścionka 06.gif
ja noce spędzam sama w tym tygodniu więc ze znajomymi gramy w L2 do późna i się na własne życzenie nie wysypiam 04.gif jakoś tak mnie na granie wzięło 08.gif
a tak poza tym, to nic ciekawego nie słychac...może poza tym, że teraz jest u nas ciepło i zaczął padac śnieg... 29.gif
no nic lecę udusic młodego do spania i sama się położę 03.gif
a na obiad mam dziś rybkę icon_smile.gif i surówkę, już wszystko zakupione więc zostanie tylko ugotowac, podsmażyc i można szamac icon_smile.gif
narazie papa
fafura
ja tak z innej beczki wyskoczÄ™...
w minionym tygodniu- w czwartek- byłam w osiedlowym Lidlu i kupiłam sobie jogobelle dużą brzoskwiniowa (MNIAM!!) za 2,59
zaskoczyła mnie i ucieszyła niska cena!
robiąc zakupy w sobotę postanowiłam wybrać się tam znowu i kupić konkretny zapas, bo w spożywczakach bliżej domu kosztowała już 2,99zł! - 40 groszy różnicy przy 5-6 kubeczkach to niemal 1 gratis!
poszłam- niestety cena była już 2,99- kupiłam sobie dwa
w poniedziałek rano w drodze do biura weszłam do spożywczego niedaleko naszej kamiennicy (biurowej znaczy) i ku mojemu zdziwieniu ten sam jogurt kosztował juz 3,29!!
dziś kupiłam jogobelle za 3,59

ekspedientka na moją uwagę o tak szybkim wzroście cen i to takim dużym!! potwierdziła- co dostawa to wyższe ceny nabiału- i sami są zaskoczeni- nie mają aż takiego wpływu na ceny....

32.gif 21.gif 32.gif
no przecież zaraz trzeba będzie z kartą kredytową po chleb i mleko chodzić!! czy u was też takie ceny i takie skoki??
evil mom
co do cen Madziu to fakt, straszne skoki 29.gif
ostatnio w osiedlowym sklepie kupowałam mleko dla młodego za 11,70 a za tydzien już było po 14 zł 21.gif
niby 2 zł ale miesięcznie wychodzi tego sporo...
tak samo jak dziś kupowałam rybę, tydzień temu filet z musztardą, którym zajada się mój mąż kosztował 13 zł a dziś był po 17 zł 29.gif to jest masakra dosłownie...
dobrze, że nie tylko jeden sklep jest na osiedlu a i Kurfland blisko, parę minut spacerkiem, tam można się zaopatrywac icon_smile.gif
pospalam, i niedługo idę po młodą do szkoły, kurcze tak sobie myślę, że jak wrócę do pracy to nie wiem jak ja się przestawię na niespanie w dzień...
fafura
podobnie jest z Bakusiami- młody tylko to je- truskawkowe- jakież było moje gdy pewnego dnia sięgnęłam do lodówki sklepowej i wyjęłam serek (mały!) z metka- 1,59!! choć dzień wcześniej kupowałam po 1,19 :!: 21.gif
a jak się okazało dzięki wymianie informacji z moją teściową icon_wink.gif duże Bakusie (2 razy większe niż małe!!) a np takiej Biedronce są po 0,99!! i to jest cena regularna a nie promocyjna i serki są świeże, z długą datą ważności (w poniedziałek zrobiłam sobie spacer i sprawdziłam- kupiłam 6 i znowu się wybieram) idzie wiosna, więc można spacerować- zamiast na siłownię bieg przez osiedle i machanie siatami icon_evil.gif

na obiad planuję kupić pierś z kurczaka i Fafikowi machnąć kotleta zwyczajnego a sobie kieszonkę z serem (on nie je takich ewenementów- pomimo moich prób przemycenia i nakłonienia- nie, to nie- przyjdzie koza do woza 08.gif)
evil mom
no moja młoda też Bakusie wcina icon_smile.gif
choc ostatnio się przestawiłam i robię i sama serki owocowe, młodego nie chcę tą chemią z owocowych truc na razie, więc kupuje jogurt naturalny duży, banany, biszkopty mam zawsze więc jest ok, i dla młodej dodaję jeszcze startą czekoladę icon_biggrin.gif wcina że hoho, oczywiście zamiennie kupuję też inne owoce, ale biszkopty to podstawa:)
mówisz w biedronce taniej...będę musiała sprawdzic icon_biggrin.gif dzięki za cynk hehe
mam nadzieję, że pampersy za szybko nie podrożeją 08.gif wystarczy mi że mleko w proszku jest takie drogie...

a co do obiadu...to ja wczoraj zrobiłam spagetti z piersią kury, brokułami i sosem śmietankowym, posypane serem żółtym...pycha 03.gif no i młody jadł po raz pierwszy smażone, oczywiście w małej ilości i na szczęscie nie widziałam jakichś skutków ubocznych, więc już coraz więcej naszego jedzenia będę mu serwowac icon_biggrin.gif ale dziś rybę to mu gotuję icon_smile.gif
Irenka.
ha ha ha a ja mieszkam naprzeciwko Biedronki... icon_biggrin.gif
Mogę wam wszystkim robić zakupy jeśli zajdzie potrzeba..
Poświęcenie me nie zna granic...
fafura
to jeszcze proszÄ™ o dostawÄ™ do domu, konkretnie do kuchni- adres na priva podam 08.gif

pees. azaliż informuję, iż małżonek raczył był pamiętać o komercyjnym święcie paralityków i esemesem serce me uradował 11.gif
Irenka.
fafuro droga, a któreż to piętro?
grubassek:)
witam:)
jestem tu nowa ale sporo dobrego slyszalam o tym forum i mam nadzieje ze bede mogla spedzic milo czas do porodu:)
grubassek:)
widze ze Wy juz wszystkie macie dzieciaczki na swiecie??? a ja mam termin na sierpien.Mam nadzeje ze szybko zleci i ze dzieciatka beda zdrowe. jak przebiegala Wasza ciaza???czy bardzo rozno sie od pojedynczej?icon_smile.gif
Irenka.
witaj kochana! Kliknij parę słów o sobie, przede wszystkim- jak masz na imię i kiedy masz urodziny? Bo rocznik to wiadomy już icon_razz.gif
My oczywiście też się przedstawimy!
Aha, uważaj- to forum uzależnia! 29.gif 29.gif

PS. Ja mam córeczkę z sierpnia 2005 icon_biggrin.gif
Irenka.
rozumiem że spodziewasz się bliźniaków? Czy coś pokręciłam?
fafura
cześć!! witaj nowa forumowa koleżanko!!
zapraszamy!
i jak Isia powyżej od razu przystępuję do odpytywania 08.gif imię, miejscowość itp. icon_biggrin.gif
ja mam syna Filipa- w marcu 6 lat skończy
a co do uzależnień..... podpisuje się rękami i nogami icon_lol.gif
pisanie na forum wciÄ…ga 04.gif
fafura
Irenko- piętro niskie- parter dokładnie 08.gif


grubassek:)
hej sia.milo ze sie odezwalas.mam na imie Iza i tak spodziewam sie blizniakow:)))na poczatku byl szok ale teraz juz nie moge sie doczekac...choc nie ukrywam ze najbardziej boje sie porodu....u Ciebie jak przebiegal??? mi grozi chyba cesarka, bo mam problem z oczami:(((
grubassek:)
fajnie ze jest nas tu wiecej:))hehe. mieszkam w gdansku, a urodziny 21 marca:) a Wy gdzie mieszkacie???icon_smile.gif)
grubassek:)
tyle naczytalam sie na temat porodow ze jestem strasznei niepsokojna.najwazneijsze zeby dzieciata byly zdrowe. brzuszek rosnie a terimn na sierpien:)
fafura
witaj Iza icon_biggrin.gif
ja jestem Magda
pochodzenie icon_wink.gif południowa Polska- okolice Oświęcimia

nie dziwię ci się wcale, że na wieść o dwójeczce zaszokowana byłaś...nie wyobrażam sobie takiej "atrakcji"
ale trzymam mocno kciuki!
jak przebiega ciąża? mam nadzieję, że wszystko w porządku i ze wzrokiem tez nie będzie kłopotu....

a tak w ramach ściągi to najmłodsze dziecię z naszej ekipy ma w tej chwili Mysia- Paulina- synek ma 3 tygodnie- dobrze piszę Paula? a potem jest Kinia- cukierkowa- jej Zuzia to juz niezła pannica- 3 miesiące skończyła icon_wink.gif
Irenka.
W Gdańsku? To już dalej nie można..
A o moim porodzie pisać nie będę, żeby Cię nie straszyć...

Fafuro- amore mio- skoro parter, to siatkówkę mogę odstawić...
fafura
IRENO!!
jogurtami mi będziesz kuchnię tapetować icon_question.gif 02.gif 04.gif 04.gif
a Gdańsk- też pięknie...
czyli w tym roku wakacja mam podzielone- w Bieszczady do krosna podskoczÄ™ a potem nad morze 08.gif

mój poród- znaczy juniora- spoko....aż głupio pisać, ale bez rewelacji.... było minęło i już icon_biggrin.gif
nie ma strachu
grubassek:)
magda-poludniowa Polska?:)uwielbiam tamte rejony.szczegolnie zakopane.trzy razy w roku tam jezdzimy i super relaks, lepiej niz wyjazdy zagraniczne:)no wiec jesli chodzi o przebieg ciazy tona razie nie moge narzekac, bo jestem w koncowce trzeciego miesiaca i jak do tej pory nie mialam zadnych mdlosci, wymiotow itp, za to apetyt dopisuje za trzech:))
Irenka.
Magdaleno! Obawiam się że morze to my tu wypijemy... 29.gif 29.gif 29.gif
A po krzywej podłodze to się ciężko jeździ.. icon_biggrin.gif

PS. Chyba trza jakąś tabelkę skombinować.. Jest tu ktoś od statystyk chyba to walnie spis nas, pociech i urodzin.. icon_razz.gif
grubassek:)
ostatnio ogladam filmik i iwdzialam jak przebiag cesarskie ciecie- to straszne:((a najgorsze po tym sa ewentualne komlikacje. moja kolezanka ostatnio rodzila i dostalo sie jej zakazenie. ledwo ja uratowali:((
grubassek:)
ale ja mam zamiar myslec pozytywnie dlatego tu jestem:)
fafura
oj koleżanko!!
widzę że nas to duzo pracy czeka
po 1 primo- nie wolno- zakaz!!- oglądać takich rzeczy!! czy o wypadkach samochodowych tez oglądasz coby na ulicę nie wyjść ze strachu?? no icon_wink.gif
po 2 primo- zawsze znajdzie się ktoś- ciotka, babcia, koleżanka itp itd co miała tragicznie...wiem, że to może zabrzmi strasznie i nie powinnam tak pisać... ale wiesz- to jest samo życie- ludzi od tysięcy lat rodzą się i nie możesz myślec w takich kategoriach.... złe myśli źle wpływają na stan twój psychiczny i pośrednio na dzieci też!! pamiętaj!
myslisz o szkole rodzenia? polecam- choć sama nie chodziłam- ale kiedy to było...tam bedziesz miała fachową opiekę i pomoc doradczą icon_biggrin.gif

a teraz uśmiech na twarz i pisz nam tu zaraz propozycję imion dla dzieciaków- bo że nie masz nic na oku to nie uwierzę 08.gif


IRENO!!
a któż to ostatnio w excelu- tabelki poprawiał, notował, sprzątał 02.gif
dawaj no tu radośnie zestawienie rocznikowe nasze icon_mrgreen.gif
ja wiem, że kto jak kto, ale TY zrobisz to wyjątkowo dobrze 01.gif

podłogę prostować będziemy?? 02.gif no czemu nie!! szmapanem komercyjnie dzisiaj! a co 03.gif
Irenka.
no nie wiem, po szamponie mogę się spienić icon_biggrin.gif
oliweczkas
Oto dowód na to jak cudownego mam męża:
Idę sobie korytarzem w szkole na przerwie, patrzę a tu idzie jakiś facet z bukietem róż. Pyta mnie czy nie wiem gdzie tu można znaleźć Panią Oliwię S.? A ja w szoku mówię .,że to ja! A on-o jak dobrze, mam dla Pani kwiaty od Wielbiciela. A ja w szoku, mówię niech Pan nie żartuje-on nie żartuję to dla Pani!
Odchodząc powiedział, że to od męża.
No normalnie w szoku jestem 37.gif Przekochany ten mój mąż:)))
Irenka.
Oliwio, brawo dla Twojego męża....
cukierkowa
hej Iza...miło cię poznać...jestem Kinia...

Co do porodu, to ja jestem najświeższa w tym forum...3 miesiące temu rodziłam, ale mam radę, nie czytaj za wiele, bo potem bedziesz miała stresa, a to niepotrzebne...ja swój poród wspominam bardzo dobrze, jak znajde czas to opowiem...

Pozdrowki dla wszystkich
fafura
no i jak mija wam wieczór w dniu budowlańca?? 02.gif

ja dostałam od mojego syna różę- moja babcia wzięła go do kwiaciarni (choć juz nie wiem czy to on chciał czy to prababcia mu podsunęła) wracając z pracy spotkałam ich w sklepie na osiedlu- młody mnie zobaczył, gdy wchodziłam do sklepu- stali z babcią przy kasie, porwał różę, podbiegł do mnie i taki trochę speszony mówi: mamo kocham cię! i potem jeszce chyba z pięć razy- mamo kupisz prażynki- kocham cię!
mamo a banany mamy- kocham ciÄ™ wiesz....
normalnie aż ekspedientki się oglądały 01.gif znają nas z widzenia i tylko uśmiechy posyłały 03.gif

no a teraz to sobie chyba sama winko otworzę i coś w tv obejrzę... "nigdy w życiu" zaraz poleci- to takie typowo walę-tynkowe 08.gif


pees. KINIA!! niestety muszę cię poprawić! ostatnio to rodziła Paula- Kacper ma 3 tygodnie 08.gif icon_lol.gif
fafura
wpadłam w poślizg na rondzie 43.gif

pierwszy raz w życiu w taki poślizg wpadłam 10.gif
zatańczyłam tak, że jeszcze teraz mam miękkie nogi 21.gif ale wyszłam pięknie 06.gif i nie zahaczyłam o krawężniki 06.gif

no ale dziękuję bardzo za takie wrażenia 29.gif 29.gif
Irenka.
dzień dobry...
moje święto budowlańca minęło bez echa- jakoś mnie to wcale nie dziwi...

Magdaleno, ja też dzisiaj poślizg.. na czerwonym hahahahahahaha
fafura
Ireno- miło osobą twoją z rana w tak radosnym nastroju przeczytać!!
azaliż wieści jakoweś dobre od rana taką uciechę sprawiają 02.gif
toć i ja do radości twej się dołączam!!
PIĄTEK dziś przecież!! a ze szefa nie ma więc- łikend de facto uważam za rozpoczęty 08.gif
a jutro impreza- kuzynka 30 urodziny wyprawia ..yyyyyyy 23.gif aaaaa 43.gif znaczy tego..... 29.gif OSIEMNASTE chciałam powiedzieć 06.gif 06.gif
jeno ślubny gdzieś między Niemcami a Francją zaległ i na łikned nie zdąży 32.gif
Irenka.
azaliż mówię, że mam poślizg na czerwonym hehehehe
trochę boli i na prochach jestem- wydało się 29.gif 29.gif 29.gif

a po obiadku mamy jechac na wycieczke do rodzinki- trochę daleko bo prawie pod Rzeszów ale mini się uparł.. Wiki się cieszy, nie będę jej psuć zabawy...
Irenka.
a my same z fafurÄ… na posterunku?
fafura
same same!! jak widać!
stara gwardia siÄ™ trzyma 08.gif
no ktoś tam juz nos spod kołdry wytknął ??
meldować się!!
Irenka.
Mona pewnie po sesji grania chrapie aż miło...
Reszta mamusiek pewnie też jeszcze leniuchuje (my favourite word hehehehe)
A ciężarówki to w ogóle mają luz i wypoczywają.. icon_smile.gif
oliweczkas
Jestem, jestem 06.gif Do szkoły lecę na 11 do 15.30. A później dwa dni laby (tylko teoretycznie) bo muszę dwa sprawdziany przygotować:)
fafura
no to czas na kawÄ™!!
może jej zapach przyciągnie spóźnialskich wink.gif
Irenka.
ale śpiochy.. icon_biggrin.gif
grubassek:)
hej kinia:)
wszystkie na pewno macie racje i od dzisiaj nie ogladam zadnych filmow o porodach ani nie czytam zadnych ksiazek:) za to zaczynam remoncik mieszkania i meblowanie pokoiku dla dzieci. sporo tego trzeba bedzie zakupic z tego co sie zdazylam zorientowac. a do tego wszystko razy 2:)
evil mom
elo elo icon_smile.gif
Witam nową koleżankę icon_smile.gif jestem Monika, na stanie 2 dzieci i mąż 08.gif
ja dziś od rana jakaś nie taka jestem, może to dlatego, że dostałam wczoraj okresu :/ na szczęście po tabletkach widzę ogromną różnicę icon_biggrin.gif nie męczę się tak jak wcześniej 03.gif
poza tym ślubny od rana na kompie siedział pomimo tego, że wrócił po nocy...więc do kompa dostępu nie miałam, chyba powiem, żeby na rocznicę ślubu kupił mi lapka 08.gif 06.gif
poza tym macie rację spałam 31.gif wczoraj do 24 siedziałam i grałam zamiast się spac położyc...no ale robię to na własne życzenie hehe a młody wstał baaardzo wcześnie...
jutro zabieramy dzieciaki do sali zabaw, później młoda idzie do dziadków a wieczorem ślubny wybywa na piwo z kumplami ( w przypływie dobrego humoru mu łaskawie pozwoliłam 08.gif niech zna mą dobroc 04.gif ) a ja w domciu z młodym zostanę i jak myślicie co będę robic...? tak macie rację grac hehe 03.gif
no lecę robic obiad icon_smile.gif dziś naleśniki z kapustą i grzybami a młody będzie jadł naleśniki z serkiem icon_smile.gif
pozdrawiam papa
fafura
mona to dziś naleśnikowy dzień 08.gif

a ja w pracy się obijam 43.gif kawkę właśnie piję icon_smile.gif
plan mam taki- popołudniu ogarnąć trochę dom (łazienka to już woła o pomstę do nieba, pościel też chyba sobie zmienię na świeżutka, pachnącą icon_wink.gif ), wieczorem może film jakiś zarzucę, a jutro dzień dla dziecka 06.gif a wieczorem- imprezka impreza.gif
fafura
a jedzonko.... chodzi za mną pieczeń... ale taka nie z patelnia a konkretna sztuka mięsa marynowana i potem z piekarnika... może dopadnę jakiś ładny schabik tudzież szynkę??
evil mom
Madziu ale ty masz tych imprez icon_biggrin.gif fajowo hehe icon_smile.gif
cukierkowa
hejka...zupka pieczarkowa sie gotuje...Zuzia spi...nie wiem co jej jest, przstawiło jej sie to strasznie...dzis w nocy było lepiej, obudziła sie o 23, potem o 24 dałam jej cycusia...zjadła całe 20 minut wiec bylam happy bo obudzila sie znowu dopiero o 4:30, a potem o 6, ale dałam smoczka i do 7 jakoś przetrwała...nie wiem co sie dzieje:( juz mi ciezko, marudna jest jakaś i w ogóle je tylko po 5 minutek...ehhh...w poniedzialek chyba pojdziemy do lekarza dla sprawdzenia...

Pozdrówki
evil mom
teraz sie szybko najada icon_smile.gif poza tym zeby icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.