To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Agalu
Nie dokończyłam posta bo mąż zadzwonił i mi kazał szybko iśc do lekarza, żeby isę dowiedzieć co to takiego.
Chciałam napisać, że za tydzien Kacper ma mieć usuwany migdałek i musi do tego być zdrowy i to mnie jeszcze bardziej zmatrwiło niż to całe wesele.
generalnie poleciałam do lekarza, gardło czyste i lekarka stwierdziła że to na tle jelitowym...no mam nadzieję, bo to przejdzie szybciej niż zapalenie gardła na przykład, bolał go dzis brzuch od rana to fakt, ale już więcej nie wymiotował i goraczka jak mu spadła to już nie wrociła, taki tylko słaby był cały dzień, teraz już śpi...oj modlę się żeby to przeszło i zeby za tydzień mógł odbyć się zabieg.
Oliwka - KAcpra nie zostawię w domu tym bardziej chorego bo raz że by pewnie płakał, a dwa koleżanka mogłaby nie zgodzić się na tyle godzin przyjśc, bo by się obawiałam,czy sobie poradzi, gdyby ślub był na przykład na 17 to o, ale na 15 to za dlugo do wieczora.
Jak bedzię się lepiej czuł to pójdziemy tak jak planowaliśmy, jak by było bardzo źle to trudno nie pójdziemy wcale 32.gif

Paula - milo Cię "słyszeć" , współczuję tempa życia ale z drugiej strony nie masz czasu na nudę 08.gif ,fajnie że praca Ci sprawia satysfakcję i że maluchy zdrowe, trzymam kciuki za .... przytul.gif

Kurka iedobrze mi coś dziś - oby mnie nie złapało jeszcze jakieś dziadostwo
fafura
Aga może to faktycznie coś od żołądka?
spokojnie- jutro piątek - zobaczysz jak się Kacper będzie zachowywał? myślę, że nie wszystko jeszcze stracone!
ważne, że lekarz go widział i wiesz co i jak!
bądź dobrej myśli i daj znać jutro jak się mały czuje przytul.gif

Paula! kochana- dobrze, że w końcu zajrzałaś!
padniesz babo, jak się będziesz tak zamęczać.
ale fajnie, że dajesz radę- 2 maluchów, praca, dom icon_smile.gif
no podziwiam!

Ania;) obiad to może pocztą mi wyślij icon_wink.gif
ty masz jakieś chody na poczcie, że szybko dochodzi do mnie, więc na jutro będę miała w sam raz 06.gif
a jak wyszły cycki kurakowe? też robiłaś w marynacie cytrynowo- czosnkowej?

ja dziś rano ugotowałam udka, a potem je tylko opanierowałam icon_smile.gif
z ziemniakami i mizerią były pycha icon_smile.gif
pomijając fakt, że dziwnie odbieram smaki przez ból gardła 21.gif
żrę tabletki na gardło i spałam popołudniu
miałam wrażenie, że mam temperaturę, choć termometr pokazał 36.3 icon_rolleyes.gif
wypiłam od rana litry wody
oczywiście oczy mi łzawią niemal cały czas, mam je czerwone jak u królika i oddycham ustami - przez katar
wyglÄ…dam mega- pociÄ…gajÄ…co 29.gif


ot, zachciało mi się klimatyzacji w aucie w upalne dni 37.gif
gdyby głupota umiała fruwać... 21.gif

evil mom
Paula kochana jak dobrze, że jesteś icon_biggrin.gif
a ja mam guza na czole... 29.gif komar mnie w nocy ugryzł baaardzo namiętnie i rano wstałam z wielkim garbem na czole... 29.gif 29.gif 29.gif 21.gif 21.gif 21.gif wyglądam dziś jak Kłazimodo z garbem z innej strony, albo jak cyklop...z oczami po bokach jeszcze... 29.gif
ale i tak ja to nic, w porównaniu z tym, jak młody jest pogryziony...on to dopiero ma bąble po komarach... 32.gif

dziś sama w nocy z młodym jestem, młoda wybyła do dziadków...nie lubię być sama w nocy w domu, szczególnie, że obok naszego podwórka jest nieciekawe towarzystwo w domku swoim... 29.gif

Madziu widzę, że neta macie już icon_wink.gif a jak tam P. gra? no i co z tym czymś, o którym była mowa??? 03.gif
Ani jak tam kurak?? smakował mężowi?? 03.gif
Aga to chyba lepiej, że żołądek u Kacpra a nie gardło...szybciej przejdzie icon_smile.gif
Isia, czy ktoś wie gdzie się podziała Isia???
Kinia co tam?

kończę browara i budzę małża do pracy... 29.gif
evil mom
aaaaaaa Aga dzięki za odpowiedz co do lukru icon_smile.gif
fafura
neta mamy icon_smile.gif
mąż gra icon_sad.gif
a z tym tamtym nie wiem
nie sprawdziłam
wszelkie rzekomopodobnouprawdabniające 29.gif efekty uboczne się skończyły
więc chyba sprawa się wyjaśniła

Mona- zrób sobie zdjęcie 02.gif plissssssssssssssssssssssssss 01.gif
Filipa pogryzły komary gdy miał kilka miesięcy icon_sad.gif
miał pogryzioną twarz- od wysokości ucha do kącika ust- w równej linii 7 bąbelków
normalnie popłakałam się wtedy
na szczęcie szybko mu to zeszło i nei było żadnej reakcji
mam gdzieś fotkę, wiec może kiedyś zeskanuję to zobaczycie

a na komary polecam raid do prÄ…du
jest rewelacyjny
do małego dzieciaka też go stosowałam

aaaa
wiecie, że od komarów i pogryzień zaczęłam swoją karierę na kobietach '81 na kafeterii??
historia kołem się toczy icon_biggrin.gif
fafura
co tu tak cicho??
ja dziś kolejny dzień kichająco- pociągająca jestem 29.gif
z klimy zrezygnowałam-upał i duchota daje się we znaki 21.gif

za moment jadę po Młodego do babci- sam zadzwonił, żebym przyjechała
się okaże, czy to tylko jego sumienie i porządek- w końcu mama powiedziała, że ma wracać
czy coś nabroił ??

popołudniowa kawka na stole
ktoś chętny??
a do kawy weselne ciacho-koleżanka ma jutro ślub i częstowała dziś przedweselnie icon_smile.gif
oliweczkas
Też mam gorącą kawkę przed sobą. Ale nie bardzo czuję jej zapach bo mam okropniasty katar!
Za ciasteczko dziekuję-odkąd zobaczyłam moje zdjęcia w kostiumie kapielowym-odchudzam się na serio! Koniec z postawą wieloryba:)
PINA.K.
u nas nadal upał straszny!!!!
nie wytrzymałam i zrobiłam test w pracy-wyszedł negatywny,mam nadzieje ze sie nie pomylił

uciekam pa
fajnie ze tesknicie za mnÄ… 29.gif
cukierkowa
A do mnie przyjezdza przyjaciólka, jutro o 7 rano bedzie juz u mnie:)ciesze sie jak nie wiem, o chociaz miala byc juz dzisiaj raniutko, ale okaząło sie ze to jak w Polsce i tylko tu mozliwe...jeden autobus nie przyjechal a jak pojechała do innej miejscowosci na drugi autobus to okazało sie ze zmian jeszcze nie wprowadzili na rozkladzie i ze on jezdzi od piatku do poniedziałku...:/

co za porazka...no ale teraz juz jedzie w autobusie i to jest najwazniejsze...wiec nie ma mnie dla nikogo przez najblizsze dni:)buzki dla Was:)

Agalu
Alarm odwołany , KAcper był chory tylko wczoraj:) dziś od rana od 6 rano skakał i wariował i zero oznak choroby, no rano miał troszkę jeszcze luźną kupkę - mówię do niego "kochanie masz bigunkę" a on do mnie " nie mama nie, szkoda słońca" 04.gif , jakby ktoś nie wiedział to tekst z reklamy Stoperanu, zadziwia mnie czasami ta mądrala 06.gif
Mąż dzwonił popołudniu że nie zdąży wrócić na wesele, bo się pieprzy w robocie i przyjedzie na wesele ok,17, a ślub już na 15, więc już znowu miałam nerwy i stresa, ale potem napisał,że jadnak wraca, także jest już w drodze do domku..
Jeśli jutro nic się nie zmieni to idziemy na ten ślub.
Cieszę się ale ponarzekać musze , bo w sukience wyglądam koszmarnie, nie dość, że coś felernie leży przy biuście, to brzuch wielki i się opina i czuję się bardzooooobardzoooo grubo i w związku z tym bardzoooo źle!!!
W pierwszej ciąży startowałam od wagi 52 kg , w tej od wagi 54 kg i te 2 kg tak mi ciązy okropnie, o całe 2 za dużo!moze brzmi to śmiesznie, ale ja to bardzo mocno czuję na sobie, do tego przez ostatni tydzień chyba przytyłam pół kilo, bo tak dizś rano pokazała moja waga 21.gif
Monia- kiedy pieczesz ciacho dla córci???
Oliwka - chętnie przyłaczyła bym się do odchudzania - ale będę mogła dopiero najwcześniej za 6 miesięcy 08.gif
Kinia- miłego czasu spędzanego z przyjaciółka
Magda - już mam ochotę na to jutrzejsze ciacho weselne , pewnie się objem a potem wyrzuty sumienia
Ania i Isia - pewnie na urlopie
zaraz idę spać, taka zmęczona jak zwykle jestem
Irenka.
drugiemu dziecku mówię zdecydowane, stanowcze i nieodwołalne NIE!!!!!!!!!!!!!

koniec wypowiedzi

nawet nie próbujcie mnie przekonywać

nigdy

21.gif 21.gif 21.gif
Irenka.
no i oczywiście kolejna strona gratis 48.gif
PINA.K.
pustka,cisza...
maciej w pracy a ja czuje sie fatalnie,wszystko mnie boli,@nie ma...

szperałam w necie i jakaś dziewczyna baaardzo nie chciała swojego dziecka,choć ma23lata
mama ją zawiozła do lekarza i ucieszyła sie że bedzie babcią a ona jej powiedziała że chce usunąć ciąże,że nie chce urodzić i mamuśka wlądowałą w szpitalu i ma zanik pamięci i paraliż 41.gif 32.gif

wiecie co jeśli jestem w ciąży,to ktoś to tam u góry zaplanował ,tak sobie myśle
a patrząc na moje dwa śpiące aniołki, to i tak starczy nam miłości dla trzeciego jeśli będzie miało się pojawić
może będzie kinia 08.gif
evil mom
spać nie mogę...za gorąco... 29.gif
byłam dziś z dzieciakami na jakims festynie...było piwo, scena, helikoptery, balony ( za dwa dałam 30 zeta 29.gif ) i to co najgorsze... 21.gif ...pokazy lotnicze w czasie których myślałam, że pękną mi bębenki w uszach...a co dopiero dzieciom... 29.gif huk nie z tej ziemi...tak nisko leciały...zatykałam młodemu uszy ale i tak się przestraszył...3 serie po 2 samoloty nad nami przeleciały...koszmar...jak wróciliśmy, to małż powiedział, że bał się że szyby wylecą z okien taki hałas...a tam ludzie z malutkimi dzieciaczkami dopiero po urodzeniu byli...niektóre z płaczem uciekały...takie co większe...ehhh żałuję, że tam poszłam, choć nad naszym domem też leciały... 29.gif i bym miała pokaz bez spaceru w ten potworny upał...
wiem wiem marudzÄ™...ale jakoÅ› mam takÄ… wenÄ™ 08.gif
plany na jutro: koło 11 wybywamy z domu, jedziemy o teściów a później na sesję rpg 03.gif już się nie mogę doczekać hihi 06.gif
prezent dla młodej muszę w tym tygodniu kupić ehhh, impre przygotować...20 osób będzie na jej urodzinach... 29.gif suuuuper
mój wielce mało myślący małż wziął urlop na cały przyszły tydzień bez konsultacji ze mną... 29.gif 29.gif 29.gif 21.gif 21.gif 21.gif no i gdzie ja mam k...a teraz pojechać bez rezerwacji...??? 29.gif jestem na niego wściekła...a dowiedziałam się o tym dopiero dziś po tym jak wrócił z nocy..."bo ja myślałem, że tak będzie dobrze, niespodziankę ci zrobię, a z resztą nie chce mi się na razie pracować, oj wyjedziemy no, nie wiem kiedy, może we wrześniu "...pozostawię jego słowa bez komentarza.. 21.gif

Isia a ty co zaciążona? 03.gif czy tylko takie propozycje od pana Ministra dostajesz?? 02.gif
Aga pewnie siÄ™ dobrze bawi na weselu 03.gif
Madziu a ty gdzie? sporty rodzinne uprawiacie czy co 08.gif
Paula jak tam icon_wink.gif
Aniu no jak smakował kurak no? 03.gif
Kinia wypoczywa icon_wink.gif

lecę, pędzę do łóżka, może zasnę icon_wink.gif
buźka all :*
evil mom
ooo Paula jak slodko icon_biggrin.gif a może to ze stresu, przepracowania nie dostajesz @
w każdym razie przytul.gif kochana
oliweczkas
CYTAT(Isia23 @ Sat, 02 Aug 2008 - 20:32) *
drugiemu dziecku mówię zdecydowane, stanowcze i nieodwołalne NIE!!!!!!!!!!!!!

koniec wypowiedzi

nawet nie próbujcie mnie przekonywać

nigdy

21.gif 21.gif 21.gif

Irenko-przyłączam się do Twojego klubu:) Jedno dziecko starcza mi za kilkoro.
Agalu
A mi jest niejednokrotnie bardzo ciężko, Kacper od urodzenia jest bardzo absorbującym dzieckiem, do tej pory żadko przesypia noce, jak był mniejszy to nawet i 10 razy zdarzyło się podnosić z łóżka do niego, dużo płakał , marudził, przechodził ataki histeri, teraz tez czaem jest niegrzeczny, nadal jest czasem bardzo cieżko np. wczoraj na weselu był zmęczony i nic mnie nie słuchał i robił afery...a ja
Ja nigdy nie chciałabym mieć tylko jednego dziecka w domu, nie chciałabym skazywać mojego Kacpra na brak rodzeństwa!
Nigdy!

Uważam że jeśli ktoś nie ma ochoty na posiadanie więcej niż jednego dziecka to nie powinien go mimo wszystko mieć,bo to nie miałoby sensu.
PINA.K.
dostałam@

ja na razie mówie 3 dziecku nie,nie dałabym rady fizycznie
a co do drugiego dziecka to nie wiem co o tym myśleć,nasze chłopaki obydwa są planowane i wyczekiwne i nie wiem jak by to było gdybym z któryms z nich zaliczyła wpadke
dlatego ciesze sie ze teraz nie jestem w ciąży, bo jeśli nadal bedziemy chcieli i będzie as stać to kolejna dwójka za4-5lat ale jeszcze nie wiemy
i druga strona medalu-chłopaki są kochane,kuba to był wogóle super i nie wiem czy tak szybko zdecydowała bym sie na drugie gdyby były problemy z nocami,usypianiem czy nie wiem jakie tam jeszcze macie zmartwienia

a u nas niedziela senna i pracowita-w nocy wstawałam3 razy bo chce zeby kuba spał bez pieluchy wiec go sadzam na nocnik
od rana już zaprawiałam ogórki,obiad od wczoraj a teraz czekam za tatą i kuba aż mi przywiozą wiśnie-chce zrobić dżem,problem mały jest w tym że na 16 idziemy na urodziny mojej kuzynki
a jeszcze sąsiadka ma papierówki

mona co to ta sesja????????????????
fifafo
czytam nie che mi sie pisać mogę nie pisać a kurak dobry mąż z chęcią jadł z przepisu z forum icon_smile.gif)
PINA.K.
dziś ide na 12 i kurcze pieszo bo samochód u lakiernika a do sklepu mam ponad3km a tak mi sie nie chce
pogoda taka se,troszke barowa,troszke łózkowa
uciekam powiesić pranie i obiad robić a kacper wczoraj nie mógł zasnąć coś go męczył brzuszek a może ząbek bo jeszcze nie wyszedł
miłego dzionka kobietki
oliweczkas
no i kolejny tydzień urlopowania się zaczął.
Sytuacja na forum w dziale "na każdy temat" zrobiła się trochę nieprzyjemna, ale mam nadzieję, że wy nie znikniecie z naszej forumkowej rodzinki:)?
U mnie na obiadek piersi z kurczaka albo dewolaje (nie wiem jak siÄ™ to pisze).
Pranie w pralce, katar ciut mniejszy, Zuzia spiewa na balkonie:)
fifafo
a jak robisz to co njie wiesz jak sie pisze moze i ja zrobiÄ™
a co do na każdy temat ja zastanowię sie 5 razy zanim nawet nap[isze czy miałam czy nie stosunkowo udany wieczór - straciłam zaufanie
fafura
cześć dzień dobry icon_smile.gif
u mnie słoneczko świeci, ale wiatr zwiastuje coś innego......

wczoraj poszaleliśmy na quadach 03.gif rewelacyjna sprawa!!
polecam wam gorÄ…co icon_smile.gif
popołudniu wrzucę może jakieś fotki icon_wink.gif

katar pomału przechodzi, ale dziś mam wyjątkowo duzy problem z oczami
od początku były podrażnione i zaczerwienione
a dziś to mega- zaropiałe, czerwone, zapuchnięte, swędzące...
w sobotę kupiłam krople i pomogło- dziś nieszczególnie icon_sad.gif
wyglądam jakbym całą noc piła i imprezowała ostro 29.gif

Mona jak po sesji?
Aga- wesele udane?
Paula- miłego dnia- pomimo braku samochodu! icon_wink.gif
Kinia i Iśka uciekły 21.gif gdzie was baby wcięło

Anna- co u ciebie??
Oliwia- miłego dnia icon_smile.gif
oliweczkas
Aniu ja robię to tak: lekko rozbijam tłuczkiem piersi z kurczaka, wkładam do środka żółty ser i chyba włożę papryki surowej, zawijam w rulonik, panieruję w jajku i bułce i smażę. Mam nadzieję że mi wyjdą bo dawno nie robiłam:)
Agalu
U nas chyba z powrotem jesienna pogoda się robi, upały mineły , słońce też i leje i ciemno jest.
Ja na obiadek robię gotowane klopsiki milone, do tego po jednym ziemniaczku, coby się nie obżerać i brokuły:)Kacper je uwielbia!
Jutro ugotuję krupniczek, a w środe to nie wiem co będziemy jesć bo będziemy w szpitalu, mąż w Szczecinie, mama dopiero w środę wraca z ojcem z Turcji, wiec nie wiem kto mi by przywiózł coś na ciepło do zjedzenia, bo siostra pewnie nie znajdzie czasu znając ją, wezmę więc kanapki , a Kacper dostanie tam obiad, oby chciał cokolwiek zjeść, bo on wybredny.

Wesele - fajne, choć mój niewyspany dzieciaczek rozrabiał i ciągle krecił się koło instrumentów jak orkiestra odpoczywała i chciał grac, nie słuchał że nie wolno , przy stole przy obiedzie też nie chciał siedzieć, więc nie mogliśmy isę spokojnie nawet najeść, ale był mega zmęczony bo od 5.45 nie spał rano i stąd te fochy.
Jak orkiestra grała to tańczył cały czas.
Poszedł spać ok.19 , chwilę potem przyjechala koleżanka - niania - do pilnowania i wrociliśmy dalej na wesele, bawiliśmy się fajnie, ale nogi bolały, a ża wesele od 15 to już po 1 pojechaliśmy do domciu, tym bardziej że wczoraj już mąż musial wracać do Szczecina
Madzia - a może Ty alergie na dostałaś na coś?na to można zachorować w każdym wieku i o każdej porze roku


fafura
dziewczyny!
dylemat mam
wiem, że nikt nie weźmie odpowiedzialności za moją decyzję, ale dorzućcie wasze przemyślenia
może mi to pomoże
sytuacja wyglÄ…da tak

w organizacji, gdzie pracowałam poprzednio- tzn na etacie - jestem teraz z doskoku- od daaawna słyszę ze ma być projekt konkretny
zdaję sobie sprawę, że to, że go jeszcze nie ma, nie zależy od tej organizacji
konkurs ogłoszą rzekomo we wrześniu
jeśli będzie ok to mam na pewno etat i to dobry- tzn kwota bardzo ładna i wiadomo stare śmieci
na razie mam tu mało i to nie na umowę (nie etat- i cała reszta z tym związana)
szukam dookoła
na jednej rozmowie byłam- pisałam- tydzień temu- rzekomo pięknie ładnie i och ach- jutro zadzwonię co i jak- jeszcze sami nie dali znaku (mam tam swoją "wtyczkę" która mi moze ewentualne nastroje przekazać- absolutnie nie ma wpływu na decyzję żadnego- może i szkoda ? 08.gif )
kolejny konkurs- nabór był do piątku- na 100 % spełniam warunki formalne, wiec muszą mnie zaprosić dalej- w tym tygodniu powinno coś być wiadomo
no i teraz ZONK
dziś przedpołudniem zadzwoniła do mnie pani z miejsca gdzie składałam ofertę na konkurs
odpadłam
ofertę dostał ktoś inny
dziś okazuje się, że ten ktoś zrezygnował
mogę mieć pracę
w zasadzie od zaraz
w ramach dogadania umówiłam się na czwartek rano na spotkanie
ale
ALE
no niestety
bardzo mała kasa icon_sad.gif
ale
umowa do końca 2013 !! (do 31.12.2013- czyli baardzo długo)
w ramach funduszy unijnych (PO KL- jesli komuś coś to mówi) , czyli coś co znam-mniej lub więcej- i lubię
instytucja konkretna- ośrodek pomocy społecznej

tylko ta kasa
to jest raptem 100 zł więcej niż rata kredytu mieszkaniowego
żebym choć na czynsz z tego miała jeszcze
37.gif
nie wiem co mam zrobić
muszę z mężem porozmawiać i poważnie się zastanowić
jeśli wezmę to co mam teraz na 100% pewnie w zasadzie- jeśli powiedziałabym dziś pani przez telefon TAK- to pewnie w czwartek pojechałabvm z umową załatwiać konkrety- więc jesli wezmę to przekreślam instytucję w której pracowałam dotychczas, która kazął mi czekąc ze coś będzie (ale kiedy dokładnie to nie wiadomo- choć oczywiście szefowie mówią, że już już -ale ja się znam na tych konkursach i wiem, że to może być kolejne kilka miesięcy icon_sad.gif ) no ale jeśli odejdę stąd teraz to na pewno nie będzie do czego wracać- znam tutaj nastroje- nieomal zdrada by to była
a jesli tu jednak za ten miesiąc wypali i miałabym tu- spokojną ręką 4 razy więcej niż w tym pewnym- z czwartkowego spotkania??
teraz tam mam o stówkę mniej na etacie (czytaj- składki, ubezpieczenia, staz pracy - nowiecie....) niż tutaj teraz gołe mam (bez składek, ubezpieczenia, stażu)


37.gif
nie umiem myśleć

niech mnie ktoÅ› kopnie icon_mrgreen.gif
fafura
zamotałam nawet nie trochę 08.gif

tylko tyle dopiszę, że ten konkurs z terminem do piątku to co innego niż ten co do mnie dzwonili
ten, z którego do mnie dzwonili miał termin w połowie lipca
ten, na który czekam jeszcze miał termin do 1 sierpnia

składałam na 2 różne konkursy
oliweczkas
Nie wiem co Ci poradzić. Tyle, że w opiec społecznej to posada państwowa, za psie pieniądze ale z trzynastką, premią, wyrównaniami, talonami itd. Państwowa to państwowa. Zależy jeszcze ile Twój mąż zarabia-skoro tyle że dacie radę przeżyć to bierz państwową.
PINA.K.
a żeś zakręciła magdaleno 37.gif

jak dla mnie to lepiej miec pewne pieniadze,choć mniejsze przez pare lat niz czasem nic
no ale,jak pisała oliweczka-kwestia kasy panaP.
jesli was stac to kombinuj na lepsze pieniadze a jak nie to bierz to co dajÄ…
evil mom
bry icon_wink.gif
ja tylko na chwilÄ™ icon_biggrin.gif
Madziu wierzę, że podejmiesz właściwą decyzję icon_wink.gif ja bym chyba brała państwową i pewną na dłuższy okres czasu robotę, tym bardziej, że po czasie są podwyżki icon_smile.gif nie mówiąc o tym co pisała Oliwka icon_biggrin.gif hihi
no to lecÄ™ na razie :*
fifafo
Magdalenko wzięła bym państwowa
a jako pierwsze kryterium tam gdzie siÄ™ lepiej czuje( czyli atmosfera- jesli masz jakiÅ› pojecie na jej temat)
bardziej mogę sie realizować i czuć spełniona
Agalu
Magda - zawsze chciałam mieć robotę państwową, ale to oprócz kasy zależy jeszcze od atmosfery, jaka panuje w firmie, o ile jesteś zorientowana.Kasa no kasa też jest ważna, więc ciężko doradzić , ale chyba wzięłabym panstwową i liczyła na podwyżki

U nas dziś prawdziwa jesień, ulewa, czarne chmury i huragan, wieje okrutnie , wszystko poprzewracane w ogrodku
Od jutra idziemy do spzitala na 3 dni rycze.gif , w czwartek zebieg usunięcia migdała, jestem przerażona raz zabiegiem bo to zawsze narkoza itd. a dwa co ja tam będę z Kacprem robić cały dzień,meża nie ma, nie będzie mnie kto miał zmienić, już mnie boli żołądek z nerwów.
Chciałam wziąć laptopa i bajki , ale sprawdzałam i nie chcą odtwarzać sie na moim kompie, kilka zabawek , kilka ksiązek wzięlam ale co to jest na cały dzień icon_rolleyes.gif w czwartek zabieg więc czas zleci szybciej, najgorzej jutro no i trzymajcie kciuki , żeby się zabiek powiódł i nie było powikłan, żebyśmy niem usieli dłużej zostać
Agalu
błąd : nie zabiek a zabieg 08.gif
PINA.K.
agalu trzymam kciuki
ja tez sie zaraz strasznie denerwuje,nic wtedy nie jem i mecza mnie wymioty z nerwów
u nas tez fatalna pogoda,ja jakas przybita,dzis zakupiłam nawet magnez a ryczec mi sie chce okrutnie
do tego maciejowi sprawia przyjemnosc denerwowania mnie
mam go dosc
dzis musze przeprowadzic z nim rozmowe wychowawcza 21.gif
evil mom
Aga trzymam kciuki za czwartek przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Paula jak miło icon_biggrin.gif
spadam bo mnie oczy od kompa bolÄ…...
fifafo
kciuki zaciśnięte ja juto mam stres bo dentysta czeka moich chłopaków a ostatnio Kornel tak pokopał moje nogi ze 3 dni mnie bolały icon_sad.gif
fafura
Aga trzymaj siÄ™ i odezwij po powrocie jak najszybciej!
jestem myślami z wami przytul.gif
oby te 3 dni jak najszybciej przeleciały!

Ania- ja z młodym u dentysty jeszcze nie byłam 43.gif
zęby myje, już wypadł mu jeden pierwszy.... na razie wolę mu nie serwować traumy 08.gif
choć może przydałoby się choć oglądowo odwiedzić jakiegoś stomatologa ?

kochane- małż mój idzie do pracy!
w poniedziałek zaczyna
dziÅ› jest na badaniach

a ja siÄ™ zastanawiam nad tym OPS-em
to niestety jest w ramach projektu, więc tam w grę raczej nie wchodzą podwyżki...choć w sumie nie wiem... jutro mam spotkanie- jeśli mi dorzucą 300 na dojazdy to wezmę
no i jeszcze jedna kwestia- od poniedziałku zaczynam kurs- trwa do 8 września
baaardzo chciałabym go skończyć
a warunkiem uczestnictwa jest - bezrobocie
oczywiście mogę skończyć kurs gdy podejmę zatrudnienie, ale czasowo to może mi nie wyjść
no nic
na razie spokojnie patrzę w przyszłość- firma gdzie zaczyna P. to stabilna firma- wszystko ozusowane, socjal całkiem dobry

uffff
mogę odetchnąć
w końcu mężczyzna jest jak bank- musi zarabiać 08.gif

Mona- jak się udała sesja?
obowiązuje się klauzula milczenia, czy możesz co nieco zdradzić?? 02.gif

Isia wcięło 32.gif
Kinia gości gości i nie ma czasu na net 13.gif

Paula- jak dziś humor? mąż doprowadzony do pionu??
przytul.gif


a ja nadal kichajÄ…co-pociÄ…gajÄ…ca 43.gif
oliweczkas
Trzymam kciuki za zabieg migdałkowy-napewno wszystko będzie dobrze!
Moja Zuzia uwielbia dentystę, miala już leczone ząbki, nawet nie pisnęła. Byłam w szoku jak to zobaczyłam 06.gif
fafura
oliweczka-takim maluchom leczą zęby? nie wiedziałam......



kobietki- właśnie miałam telefon!
przeszłam pomyślnie w drugim konkursie ofert- 19 jest rozmowa kwalifikacyjna icon_smile.gif

nooooo
się kręci 08.gif
evil mom
Madziu widzisz, bez stresu siÄ™ samo wszystko dobrze rozwiÄ…zuje icon_wink.gif
PINA.K.
mąż wrócił na swoje miejsce,w końcu to ja rządze w domu i porządek musi być 08.gif

a mój humor był dziś nie najlepszy-pogrzeb kolegi-29lat,utopił sie,miał córeczke a chłopczyk w drodze 41.gif
szkoda słów jak to jest na tym swiecie...
fafura
Paula... 41.gif takie informacje

ja ostatnio czytałam na lokalnym portalu, że w okolicznej wiosce utopiło się 2-letnie dziecko
rodzice pilnowali domu znajomych, którzy w tym czasie pojechali na wesele gdzieśtam
tata z dzieckiem siedzieli w ogrodzie, gdzie było oczko wodne
tatuś zasnął na kocu, dziecko utonęło w stawie
gdy mama wyszła z domu wezwała pomoc,ale było za późno
tatuś miał ok. 1,5 promila we krwi 21.gif
słów brak!!


rano byłam na rozmowie w OPS
juz wiem dokładnie co i jak
no ni nijak nie pasuje mi ta kasa
po prostu nie damy rady
usiadłam teraz na spokojnie i policzyłam, ile mielibyśmy na miesiąc i zaczęłam odejmować - czynsz + rachunki, rata kredytu, przedszkole, dojazdy, pozostałe zobowiązania... no i zostało tyle, że.. 13.gif
muszę znaleźć coś o min. 300 -400 zł więcej niż tutaj oferują

wczoraj okładałam się świetlikiem
tzn oczy
i już dziś lepiej icon_smile.gif
już nie wyglądam jakbym całą noc balowała ostro i "procentowo" 29.gif

fifafo
ty kobieto nie mów jak wyglądasz tylko przyznaj się ze teraz jak nie pracujesz to do woli możesz balować icon_smile.gif)
fafura
ja pracujÄ™ ...ciiiiiii..... bo tak pracujÄ™ cicho i ciemno... znaczy...czarno...
48.gif 48.gif
evil mom
elo elo to ja icon_wink.gif
dziś i jutro mam wolne, wzięłam, co by posprzątać i wszystko na spokojnie przyszykować przed sobotą icon_wink.gif
dziś sprzątam i idę po zakupy, jutro robię jedzenie i tort...a w sobotę trzeba wszystko przyszykować na podwórku, w końcu 20 luda będzie... 29.gif
waśnie leczo się robi na obiad, a ja w między czasie sprzątam i popijam winko domowej roboty icon_biggrin.gif dzieci z małżem więc luzzzz 11.gif 11.gif :
Madziu no to w takim razie jak pracujesz, to ja Ci nie będę przeszkadzać 08.gif
Isia a może ty jesteś na urlopie??? 02.gif przyznaj się gdzie pojechałaś icon_wink.gif
Paula przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Aga na zabiegu dziÅ›... przytul.gif trzymam kciuki :*
Aniu jak tam żyjesz?
Oliwka co tam u Ciebie?
Kinia nieobecna jak zwykle ostatnio...

idę się napić w takim razie...(wiem wiem wcześnie zaczynam 08.gif )
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Thu, 07 Aug 2008 - 14:12) *
Madziu no to w takim razie jak pracujesz, to ja Ci nie będę przeszkadzać 08.gif


idę się napić w takim razie...(wiem wiem wcześnie zaczynam 08.gif )



no bądźże człowiekiem- podziel się :tere fere

impreza.gif

w końcu wygląd podobno zobowiązuje, a skoro oczy już się goją to muszę szybko korzystać z okazji icon_wink.gif
oliweczkas
No ja od ponad tygodnia mam katar. Wiecie co chyba nienormalna jestem bo tęsknię już za pracąicon_smile.gif
Leczo robię jutro na obiadek i szykuje nam się spotkanie klasowe za 2 tyg. Znowu będzie super:)
PINA.K.
spotkanie klasowe to ja mam jutro-po12latach,zakupiłam nową bluzke
kurcze musze wam powysyłac zdjęcia bo mam tyły 13.gif

no a teraz robie biszkopt,rano zakupimy kremówke i coś sie skombiuje do kawki

a co do zdjęć z imprezki,to mam na naszej klasie
aguÅ›, jak tam? przytul.gif trzymajcie sie
fafura
a co tu tak cicho??


oooooooo
PAULA icon_biggrin.gif

widzÄ™ ciÄ™ 08.gif
evil mom
elooo to jaaaaa icon_biggrin.gif
na zakupach byłam...na same słodycze prawie 50 zł wydałam... 29.gif a jeszcze dużo przede mną...
Paula i Oliwka fajnie, że macie takie spotkanie hehe 03.gif
Madziu a ty to jak przyczajony tygrys ukryty smok...Cię nie widać normalnie... 04.gif 04.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.