To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
evil mom
bry icon_wink.gif

no to widzę już komplet z prawkiem będzie na forum icon_biggrin.gif

Iśka a fryzjerka Ci prostownicą modelowała, czy szczotką? ja np. szczotką sobie modeluję sama, efekt zawsze jako taki jest icon_wink.gif ale ja to w sumie mam prawie proste...znaczy takie troszkę pofalowane... myślę, że u Ciebie jakiś dobry kosmetyk do prostowania włosów i szczota i jedziesz icon_wink.gif co dzień rano wychodzisz jak od fryzjera icon_wink.gif


Oliwko to dobrze że z dziadkiem wszystko ok przytul.gif

Magdo współczuję nieczułego na Twe samochodowe potrzeby małża 08.gif podejrzewam, iż mianowicie u mnie będzie podobnie... 04.gif 04.gif 04.gif no i zgadnijcie kto będzie prowadził po imprezach...taaaaa


kawy, kawy trzeba mi, zaraz wypiję jeszcze inkę...dzieci uczę ją pić...na razie smakuje icon_wink.gif

a jutro idę się zapisać na prawko icon_wink.gif

nom
PINA.K.
kawke spijam ale dobrą,tylko że rozpuszczalną bo po sypanej umieram
a inke,tzn.my pijemy o poranku (z biedronki),pije przez M.bo on to zaczął uwielbiać od czasu wizyt u pani kardiolog
a auto,po przeprowadzce jesteśmy w posiadaniu2,szału nima ale się kula do przodu i nic nie trzeba przy nim robić,a może kiedys spełnie jedno ze swych marzeń bo podobają mi się 3 03.gif
fafura
CYTAT(PINA.K. @ Tue, 16 Mar 2010 - 07:56) *
a auto,po przeprowadzce jesteśmy w posiadaniu2,szału nima ale się kula do przodu i nic nie trzeba przy nim robić,a może kiedys spełnie jedno ze swych marzeń bo podobają mi się 3 03.gif


Nie kumata jestem- jeszcze bez kawy .....
Jak to 3? Co to owe 3?
Paula zlituj się i wyjaśnij mi...

A czy ja wam pisałam, że po konferencji miałam w aucie siatę nr 1 z dokumentami oraz siatę nr 2 z ciastkami (catering firma nam dała, a resztę zapakowaną mamy).Tak, tak... jechałam z tym komunikację publiczną...

KAWY!
ciasteczkami poszkoleniowymi dziele- kruche! icon_smile.gif
PINA.K.
ach i przez was zebrało mi sie na oglądanie autek....https://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11559489 tylko troche mało koni.....
a późńiej może znajdę moje dwa marzenia....
Lorien
Ja na długo wyleczyłam się z samochodowych marzeń... icon_sad.gif
skye_gosia
Witam Was Kochane
Jestem już w domu, nadal 2 w 1. Podobno do kwietnia nie urodzę więc sobie jeszcze poczekam. Będę rodzić naturalnie - dziecko małe, miednica szeroka, podobno dziecko samo wypadnie icon_sad.gif boję się jak cholera, ale pogodziłam się już z tą informacją. Boże niech on się odwróci błagam!!!

Irenko - fryzurka naprawdę cacy icon_smile.gif
Ja mam prawko równe 10 latek icon_smile.gif
Oliwko - cieszę się, że dziadek już w domu, życzę dużo zdrowia
Paula - nas nie stać nawet na auto ze złomowiska, a tak bym chciała sobie kupić jakieś nowsze, ehhhhhh:)
uciekam - mam dość depresyjny humor więc pewnie za często mnie tu nie będzie - zjadłam przed chwilką całą czekoladę - może pomoże icon_smile.gif
Ciao

fafura
Czyli, że się nie odwrócił/odwróciła a i tak każą ci rodzić naturalnie?
icon_eek.gif

Znasz płeć? Macie imię wybrane?
Lorien
Ja też jestem zaskoczona, że każą rodzić naturalnie, ale jak jest dzieciątko małe, to może jeszcze sie obkręci... icon_rolleyes.gif
Lorien
Magda przytul.gif i zycze udanego dnia icon_biggrin.gif
oliweczkas
Gosiu nie stresuj się przed wcześnie. Może faktycznie dzidzia mała wyskoczy z ciebie raz dwa. Będę myślała o Tobie, żeby wszystko poszło tak jak trzeba.
evil mom
Gosia nie stresuj się, będzie dobrze icon_wink.gif choć wiem, że świadomość tego, że dzieciątko jest pupką do dołu może trochę przybijać, ale dają Ci jeszcze dwa tygodnie więc wszystko się może zdarzyć przytul.gif przytul.gif przytul.gif

prawko zaczynam w przyszłym tygodniu, jeszcze tylko muszę się zdecydować na jedną z dwóch wybranych szkół...w obydwu zaczynają się koło 23 marca zajęcia icon_wink.gif
Irenka.
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 16 Mar 2010 - 07:42) *
bry icon_wink.gif

no to widzę już komplet z prawkiem będzie na forum icon_biggrin.gif


A guzik prawda, ja prawka nie mam i mieć nie zamierzam. Ale jak widzę, to mam tutaj na forum mnóstwo szoferów, wykorzystam to w odpowiednim momencie he he he

CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 16 Mar 2010 - 07:42) *
Iśka a fryzjerka Ci prostownicą modelowała, czy szczotką? ja np. szczotką sobie modeluję sama, efekt zawsze jako taki jest icon_wink.gif ale ja to w sumie mam prawie proste...znaczy takie troszkę pofalowane... myślę, że u Ciebie jakiś dobry kosmetyk do prostowania włosów i szczota i jedziesz icon_wink.gif co dzień rano wychodzisz jak od fryzjera icon_wink.gif


Iśce fryzjerka z tyłu modelowała szczotą, a z przodu wyciągała na prostownicy. Starałam się robić to samo, przynajmniej z przodu, ale jak to Magda zauważyła- w domu ni chu chu nie wychodzi tak, jak powinno. Może prostownicę mam jakąś słabą? 37.gif Czort wie. Jaki kosmetyk masz dokładnie na myśli? Po piance włosy mi się kleją i sama myśl użycia jej przyprawia mnie o dreszcz obrzydzenia. Jakieś pomysły?

Gosia- tylko spokój może nas uratować icon_smile.gif przytul.gif

Magda- dawaj te ciastka po dobroci, bo jak nie to z_choinka.gif
Madzia- gdzieżeś Ty, o gdzie?

PeeS. Mówiłam już, że moja szefowa jest durnowata? 48.gif
fafura
CYTAT(Irenka. @ Tue, 16 Mar 2010 - 14:23) *
Magda- dawaj te ciastka po dobroci, bo jak nie to z_choinka.gif


Dam ci ciacho po dobroci. Siekiery na męża rano szukałam.... Przeszło mi lekko, ale ma po mnie przyjechać po pracy to zobaczymy......


Jak szefowa tym razem udowodniła swoje ajkju?
Irenka.
CYTAT(fafura @ Tue, 16 Mar 2010 - 14:30) *
Jak szefowa tym razem udowodniła swoje ajkju?


Jak można udowadniać coś, czego nie ma?
Ale pasowałoby, żebym się sklonowała i robiła naraz co najmniej trzy rzeczy..
fafura
CYTAT(Irenka. @ Tue, 16 Mar 2010 - 14:38) *
Jak można udowadniać coś, czego nie ma?


tak jak kalorie... nikt ich w końcu nie widział!! 06.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Tue, 16 Mar 2010 - 15:10) *
tak jak kalorie... nikt ich w końcu nie widział!! 06.gif


Mądrze gadasz. No to po ciasteczku! 04.gif

Madzia- odklejże się wreszcie od tych podłóg! Chodź umyć moje 03.gif 03.gif 03.gif
skye_gosia
dzień dobry Śpiochy:) Wstawać!!!! DRYŃ, DRYŃ
fafura
pracujemy icon_smile.gif
Agalu
Helllooo:)

ja się tylko witam, bo mam kiepski nastrój więc nie zasmucam wątku;)

dziś szczepienie z Tomkiem i powrót męża póżnym wieczorkiem z Niemiec:)
fafura
Aga! Mąż wraca, a ty w kiepskim nastroju ?? No to chyba odwrotnie powinno być! Tzn nastrój odwrotny!!

Lorien
siemanko

dzień świstaka, kutwa...
Agalu
CYTAT(fafura @ Wed, 17 Mar 2010 - 12:15) *
Aga! Mąż wraca, a ty w kiepskim nastroju ?? No to chyba odwrotnie powinno być! Tzn nastrój odwrotny!!


nie no z tego to się akurat cieszę,potrzebuję go bardzo
evil mom
bry icon_wink.gif

Magdo wszystkiego najlepszego dla Fafura hehe icon_wink.gif to już duuuuży chłopak icon_wink.gif jakaś imprezka w planie?
Lorien
CYTAT(Agalu @ Wed, 17 Mar 2010 - 12:41) *
nie no z tego to się akurat cieszę,potrzebuję go bardzo


Agunia co się dzieje?
Pisz Kochana, może poradzimy coś, pocieszymy?
fafura
Aga! Babo siedzimy tu dla ciebie! Wiem, że mąż to nie to samo, ale sama widzisz, ze go teraz nie ma- wieczorem z nim pogadasz, poprzytulasz się i humor poprawisz. Teraz masz nas i nie wahaj się nas wykorzystać. Nawet do po.psioczenia i rzucania mięsem. Jeśli tylko ci to pomoże, to ja idę na pierwszy ogień!


Fafur kończy dziś 8 lat! W szoku jestem ciągle.. Jak ten czas leci....
Prezent od nas- rolki- dostanie dziś. Choć nie wiem, gdzie je wypróbuje.... już drże na myśl o ścianach i poobijanych rogach w domu icon_wink.gif Na zewnątrz leży śnieg jeszcze icon_eek.gif icon_confused.gif
Impreza dla rodziny w sobotę. Fafur sam zaproszenia pisał ("Zaproszeńe" - i nie poprawi! bo "to też jest "ni" i po co zmienić? A szybciej się pisze! I to jest moje zaproszenie więc sobie tak napiszę!")
Będzie tort (zamawiam jednak), jakaś sałatka itp... Nic wielkiego, ale oczywiście nie umniejszam wagi i rangi imprezy, jednak nie mamy w zwyczaju robić wielkiego "party" icon_wink.gif
Lorien
CYTAT(fafura @ Wed, 17 Mar 2010 - 13:42) *
Impreza dla rodziny w sobotę. Fafur sam zaproszenia pisał ("Zaproszeńe" - i nie poprawi! bo "to też jest "ni" i po co zmienić? A szybciej się pisze! I to jest moje zaproszenie więc sobie tak napiszę!")

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Irenka.
Sto lat dla Fafura!

A Mamie też padamy do nóżek, jesteś wielka!

PS. Madzia- czemu dzień świstaka?
Lorien
CYTAT(Irenka. @ Wed, 17 Mar 2010 - 14:12) *
PS. Madzia- czemu dzień świstaka?


No żesz kutwa, rano - kawa, śniadanie, pielucha, mleko, ścieram blaty w kuchni, rozładowuje zmywarke, załadowuję zmywarke, herbata, odkurzacz... I tak da capo codziennie...
PINA.K.
sto lat dla fafura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to u mnie podwójny dzień świstaka
-jedna pralka wyprana,pranie schnie na dworze
-spacer3kilometrowy zaliczony
-drzewo do pocięcia naniesione
-obiad zrobiony
-jeden placek się piecze,drożdżowy rośnie,babeczki małe czekają w kolejce-nie nie imprezy nie ma tylko mój tatul przywiózł mi 120jajek i musze coś z tym zrobić,więc do zamrażarki marsz
-idem dalej świstakować...
Lorien
A no właśnie, pranie zrobiłam i powiesiłam, O!

ale dalej przy Pinie wymiękłam, z tymi plackami wbiła mnie w podłoge...

Aaaa, i jeszcze wyciągnełam kupy z kuwety! Hough!
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Mar 2010 - 12:27) *
i jeszcze wyciągnełam kupy z kuwety! Hough!


to jest praca w szczególnych warunkach zagrożenia biologicznego i toksykologicznego !! Masz zaliczone za 3.
Siądź teraz i odpocznij icon_smile.gif
skye_gosia
Sto Lat Dla Fafurka. Ale z Niego już duży kawaler. icon_smile.gif
Ja dla odmiany dziś nic nie robię, mam dzień lenia. Ale w sumie trzeba by się ruszyć i trochę posprzątać.
Aga - no w końcu mężuś wraca - na pewno poprawi Ci humor
Isia - jak w pracy?? szefowa się uspokoiła??
Madziu, Paulinko - może jeszcze u mnie popierzecie co??? no i góra prania czeka na żelazko:P
Idę coś zjeść słodkiego icon_smile.gif
Lorien
Ja jeszcze dodam, że wczoraj zmyłam podłogi i to nie fiku miku mopkiem, ale gruntowne potrójne mycie!!!!
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Mar 2010 - 13:18) *
Ja jeszcze dodam, że wczoraj zmyłam podłogi i to nie fiku miku mopkiem, ale gruntowne potrójne mycie!!!!


icon_eek.gif icon_eek.gif
że niby jak? Myłaś, brudziłaś, myłaś, brudziłas, myłaś??
Potrójnie to wczoraj małżonek auto na myjni szorował, a ja na to musiałam patrzeć i czekać i czekać i czekać 29.gif
skye_gosia
Ale z Was aparatki z tym myciem podłóg i aut hihihi
Lorien
CYTAT(fafura @ Wed, 17 Mar 2010 - 15:34) *
icon_eek.gif icon_eek.gif
że niby jak? Myłaś, brudziłaś, myłaś, brudziłas, myłaś??


Nieeee
Zmyłam domestosem, a potem dwa razy wodą...
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Mar 2010 - 13:41) *
Nieeee
Zmyłam domestosem, a potem dwa razy wodą...


i ty mi piszesz, że nic nie robisz!!
NIGDY w zyciu nie myłam tak podłogi!


edit: może nie powinnam tak pisać, bo kurde wyjdę na fleję....
no ale w sumie to myję zwyczajnie, bo dla mnie domestos to już nie jest zwyczajne 08.gif
Lorien
Wiesz Magda, ja mam raczkującego szkraba i dwa koty...
Przeważnie zmywam płynem do podłóg, ale raz na jakiś czas zmywam domestosem.
Agalu
O matko ale naskrobałyście od rana,a tylko parę godzin mnie nie było;)
dziękuję za wsparcie , nic aż tak strasznego sie nie dzieje, dół jak to dół, biorę leki od ponad 2 tygodni a brzuch jak mnie boli tak boli bez atakó ostrych ale boli ,zwlaszcza jak wyjdę z wc 41.gif no i boli mnie coraz mocniej żołądek to tak jakby te leki pogorszył sprawę żołądka, a ponoć one miały pomóc ,bo niby to co mnie boli to od nerwów no i się wpędzam w kozi róg znowu sie martwiąc dlaczego leki jeszcze nie pomagają i czuje że grozi mi szpital psychiatryczny niedługo jak nie wyzdrowieje wreszcie i chcę mi się krzyczeć!
koniec.kropka


Sto lat, dużo zdrówka i uśmiechu dla Filipa !!!!!


Kacper też o rolkach marzy ale sądzę ,że by jeździć jeszcze nie umiał
a swoje urodziny będzie miał w Turcji;)
imprezkę dla rodziny zrobię przed wyjazdem albo jak wrócimy, a w ten dzień będziemy sami we czwórkęicon_smile.gif
(o ile polecimy, tfu tfu)


Dzień światak tak jak i Wy ma codziennie, w kółko to samo

Madzia - jak to Ty myjesz podłogi domestosem, nie robi Ci odbarwiownych plam? icon_eek.gif
ja to tak na kolanach myję może raz w miesiacu a codziennie mopem

i codziennie sobie obiecuję że dzis nie odkurzę, że chociaż jeden dzień nie trzeba odkurzać po czym i tak czy siak to robie, no ale inaczej nie wyda, piasku z dworu zawsze sie wniesie

Agalu
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Mar 2010 - 16:40) *
Wiesz Magda, ja mam raczkującego szkraba i dwa koty...
Przeważnie zmywam płynem do podłóg, ale raz na jakiś czas zmywam domestosem.


no właśnie zanim dzis odkurzyłam młody dziś przykucnał obok wózka i widziałam jak palcem podnosi odrobinki piasku i pakuje do buzi..no bo może to smaczne?to spróbować warto;)
Lorien
CYTAT(Agalu @ Wed, 17 Mar 2010 - 16:49) *
Madzia - jak to Ty myjesz podłogi domestosem, nie robi Ci odbarwiownych plam? icon_eek.gif


Nie, bo większość podłogi na pierwszym poziomie mam w terakocie, w części wypoczynkowej salonu mam panele, które teraz i tak są w większości przykryte dywanem, no i pokój Oliwera w panelach.
Teraz grzmię na te kafle, bo fugi doprowadzają mnie do szału... 21.gif Jakbym teraz robiła podłogi, to bym nawet w kuchni zrezygnowała z kafli.

A co do dolegliwości - Aguś, na efekty leków musisz jeszcze troche poczekać i starac się wyciszyć. Zastanawiają mnie te Twoje dolegliwości icon_rolleyes.gif
PINA.K.
temat podłoga-w starym mieszkaniu miałam płytki i panele,zrezygnowałam na najzwyklejsze gumolity
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyglądają jak deski,smug nie ma (na panelach musiałam zmieniać co chwile wodę,cua wianki),rys brak przy 3zwierzakach i 2dzieci a jeśli zdarzy się że są niewytarte podłogi to i tak tego nie widać,dopiero po kolorze wody;)

aguś może faktycznie to są tylko nerwy,i może aż nerwy...

gośka skay jakie masz gg bo pisałam na to co masz na maluchach ale chyba już nie twoje bo odezwu brak...................

teraz przerwa w pracy na rzecz cliforda i poleżenia bo juz mi plecy wysiadają a jeszcze czeka mnie prasowanie
a może nie będzie cliforda bo mały właśnie zasnął z płytą w ręce,ach co ze mnie za wyrodna matka icon20.gif
fafura
CYTAT(PINA.K. @ Wed, 17 Mar 2010 - 15:21) *
a może nie będzie cliforda bo mały właśnie zasnął z płytą w ręce,ach co ze mnie za wyrodna matka icon20.gif


04.gif 04.gif

Ja mam kafle w kuchni łączonej z przedpokojem i nie wyobrażam sobie inaczej! Fugi mam ciemne, więc mnie nie trafia icon_wink.gif
skye_gosia
Paulinko - mój numer gg - 1485439
Irenka.
Jak wyglądają moje podłogi pewne osoby wiedzą, ponieważ je zwiedzały 04.gif

Kuchnia i przedpokój- gumolit, podpisuję się pod tym co pisała Paulina.
Duży pokój wykładzina dywanowa, mały- panele.

Zwiedzanie ministerstwa zakończone 11.gif
Lorien
CYTAT(Irenka. @ Wed, 17 Mar 2010 - 17:47) *
Jak wyglądają moje podłogi pewne osoby wiedzą, ponieważ je zwiedzały 04.gif

Kuchnia i przedpokój- gumolit, podpisuję się pod tym co pisała Paulina.
Duży pokój wykładzina dywanowa, mały- panele.

Zwiedzanie ministerstwa zakończone 11.gif


Zwiedzały, a i owszem, ale co masz na podłodze - nie pamiętałam 06.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Mar 2010 - 15:57) *
Zwiedzały, a i owszem, ale co masz na podłodze - nie pamiętałam 06.gif


Łazienki nie zwiedzały pomimo intensywnego zaproszenia ministra 03.gif
Lorien
CYTAT(Irenka. @ Wed, 17 Mar 2010 - 17:58) *
Łazienki nie zwiedzały pomimo intensywnego zaproszenia ministra 03.gif


Taaa, nawet sam mi to wypomniał ostatnio jak dorwaliśmy się przez telefon.
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Mar 2010 - 17:10) *
Taaa, nawet sam mi to wypomniał ostatnio jak dorwaliśmy się przez telefon.


I co, głupio Ci? 48.gif
Agalu
CYTAT(fafura @ Wed, 17 Mar 2010 - 17:31) *
04.gif 04.gif

Ja mam kafle w kuchni łączonej z przedpokojem i nie wyobrażam sobie inaczej! Fugi mam ciemne, więc mnie nie trafia icon_wink.gif


to jest to juz postanowiłam że za kolejnym remontem na pewno będą ciemne fugi!

ja mam jasne kafle w kcuhni i przepokoju i "były" za jasne fugi!
mam fioła na punkcie czystości podłóg i właśnie fugi też mnie mocno denerwuję

ostatnio traktuję je takim czymś co pisałam ostatnio na parę, czyści ale rewelacji nie ma tzn, takie jasne jak były na początku zakłądania juz nigdy nie będą 03.gif

Iśka - jak to łazienki nie zwiedziały, tzn, gdzie że tak powiem robiły za potrzebą?icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.