To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
Aga!! gratuluję udanych zakupów!

U nas zima- choć dziś 1-2 stopnie na plusie i błot odo razu icon_sad.gif masakra- już wolę mróz!
w niedzielę mieliśmy pierwszych "parapetówkowych" gości
w sobotę impreza andrzejkowa- 18 osób icon_smile.gif gdzie ja ich posadzę icon_rolleyes.gif ale już się nie mogę doczekać 03.gif

poza tym dzień za dniem
w domu ciągle nie mam netu, ale może popołudniu jeszcze z biura- w wolnej chwili, gdy już sie odrobię- skrobnę coś jeszcze

buziaki i słoneczka wam życzę w ten pochmurny dzień
Agalu
CYTAT(fafura @ Tue, 25 Nov 2008 - 11:21) *
w niedzielę mieliśmy pierwszych "parapetówkowych" gości
w sobotę impreza andrzejkowa- 18 osób icon_smile.gif gdzie ja ich posadzę icon_rolleyes.gif ale już się nie mogę doczekać 03.gif



no widzisz, a ja mam męża Andrzeja i żadnej imprezki nie robięicon_sad.gifmąż troszkę ubolewa, bo myśłał,że zrobimy imprezkę,ale ja jestem jeszcze troszkę chora, poza tym nie pamiętam kiedy gdzieś wychodziłam do ludzi ,każdy weekend prawie jestem sama bez meża i teraz jeszcze narobić się na imprezkę, w niedzielę on by kacował a w poniedziałek jedzie do Szczecina na statek i w związku z tym ustlailiśmy że idziemy w sobotę najpierw do kina a potem gdzieś do pubu
znajomi chcieli nas namowić na dyskotekęicon_smile.gif ale ja się tam pchać z takim wielkim brzuchem nie mogę, bo mine zgniotą 08.gif

wczoraj zamówiłam sobie na allegro 2 bluzki ciążowe, może zdażą dojść do piątku

oliweczkas
no Zuzia nadal smarka a najgorsze, że nie umie wydmuchać nosa tylko wszystko wciąga:( I od tego zaczyna pokasływać.
My szukamy lokalu na Sylwestra-znaleźliżmy w zasadzie pod naszym blokiem-jakieś 8 min piechotką i chyba tu się zdecydujemy.
poza tym to tonę w klasówkach bo zbliża się termin wystawiania ocen ołówkiem, ale ja to lubięicon_smile.gif
A tak poza tym to ok-całuski kobitki:))))))
Agalu
Oliwka - Kacper dokładnie tak samo robi, nie umie wydmuchać nosa i wciąga do środka,a potem schodzi mu na kaszel

Byłam dzis u gina, mam jeszcze 2 miesiące do końca ciąży, a wiecie ile już teraz waży moje dizecko....2500!!!!!!! 37.gif 37.gif ,czy Wy to sobie jesteście w stanie wyobrazić?do końca to będzie z 5 kg ważył, to jakiś koszmar ,ja nie chcę rodzić!!! 43.gif
fafura
Oliwia- super wam się udało z tą salą na sylwestra! bliziutko i nie będzie problemu z powrotem do domu icon_smile.gif
Aga- najważniejsze, że dzieć zdrowy i dobrze się rozwija! możliwe, że doktor się pomylił i ciut zawyżył wagę icon_wink.gif

wczoraj mój kochany małżonek mówi do mnie- aha! nie rób planów na sylwestra...
ja pomyślałam w pierwszej chwili- no w końcu! przejął inicjatywę! super- może jakaś impreza z ludźmi z nowej (już w zasadzie starej) pracy..
i w tym momencie P. kończy zdanie- bo mam dyżur, wiec nic nie planuj.....
10.gif
no wiec, gdyby nie to, iż prawie byli u nas znajomi, byłabym zapewne od wczoraj wdową-morderczynią
najlepsze jest to, że on na ten dyżur nie został wpisany "odgórnie", lecz zrobił przysługę koledze, który miał mieć dyżur a idzie na jakąś imprezę
miłosierny Samarytanin diabel.gif cholewka jasna!

Filip też nie umiał kiedyś smarkać- mnie trafiało! jest na to sposób- gdy słyszałam, że ma juz pełny nos, proponowałam zabawę- na rogu stołu kładłam piórko. pasek karteczki itp i było zabawa -"zdmuchnij"
pierwsze ustami, potem nosem- a ja czekałam w pogotowiu z chusteczką
bardzo szybko nauczył się smarkać bezpośrednio w chustkę- jużbez ceregieli icon_wink.gif
choć do tej pory zdarza się, że ja słyszę, żę on ma zatkany juz niemal całkiem nos, ale on uparcie twierdzi, żw wcale nie ma [potrzeby skorzystania z chusteczki.
Wtedy działa jedno moje słowo- smacznego 06.gif
Mówiłam mu nie raz, że jeśli on tego nie wysmarka, to katar spłynie niżej do układu oddechowego-albo zawali mu oskrzela i skończy się chorobą z antybiotykami, albo przez gardło poleci do żołądka- a chyba nie o taki deser chodzi.....
brutalnie, ale prawdziwie
działa!!
Irenka.
Madziu- przyjeżdżaj na Sylwka do mnie, urżniemy się godnie 03.gif

Weronika ma stan zapalny ucha- antybiotyk, siedzi w domu 32.gif
Agalu
Madzia - współczuję sylwestra bez męża, ja bym mojego też miała ochotę udusić, no ale nie wiadomo jeszcze czy też mi czegoś nie wykręci z jakimś wyjazdem
coprawda nigdzie i tak nie idziemy no ale wolałabym z nim spędzieć tę noc:)

ja nadal kaszlę,dziś ostatni antybiotyk ale muszę już dzis wyjść po KAcpra do przedszkola,bo mąż już poszedł do pracy, zawiózł go teraz zrana ale ja muszę odebrać,a zimno u nas, wieje ,ze masakra,brrrrr
fafura
wyciÄ…gam z podziemi!

jutro biba impreza.gif
pozdrowienia i miłego łikendu icon_smile.gif
oliweczkas
Fafurko udanej imprezki życzę, a jutro bezbolesnego poranka 06.gif
No wczoraj dałam zaliczkę za sylwestra, więc imprezka zaklepana. Teraz kiecka, buty i szaleństwo.
My andrzejkujemy w domku przed TV. A am życzę miłego wieczorku:))))))
Irenka.
Nowotwór złośliwy 41.gif
Agalu
Isia - wiem że żadne słowa nie ukoją teraz Twojego cierpienia przytul.gif przytul.gif przytul.gif
bardzo Ci współczuję ale będę trzymała kciuki,żeby było dobrze

Madzia - Ty mi się śniłaś kobieto ,śniło mi się że wkleiłaś zdjęcia z imprezki andrzejkowej i że miałaś w salonie takie same firany i zasłonki jak ja
a od znajomych dostaliście kanapęicon_smile.gif

ja w sobotę byłam w kinie na polskiej komedii i uśmiałam się do łez
byliśmy też w pubie posiedzieć ze znajomymi ,ja oczywiście na piwku bezalkoholowym
dziś mój kochany mąż poojechał do Szczecina, być może na dwa tygodnie albo i dłużej 32.gif
a ja od jutra zamierzam wyruszyć po prezenty świąteczne
fifafo
CYTAT(Isia23 @ Mon, 01 Dec 2008 - 15:41) *
Nowotwór złośliwy 41.gif

? Isia( ja juz tu nie mogę pisac) co się stało ?
fafura
Irenko przytul.gif
nie wiem co napisać....bądź silna kobieto! znam osoby po kilku operacjach- przerzuty itp....są zdrowe!!
fafura
CYTAT(Agalu @ Mon, 01 Dec 2008 - 19:31) *
Madzia - Ty mi się śniłaś kobieto ,śniło mi się że wkleiłaś zdjęcia z imprezki andrzejkowej i że miałaś w salonie takie same firany i zasłonki jak ja
a od znajomych dostaliście kanapęicon_smile.gif



fajne masz sny 04.gif
dostaliśmy bardzo dużo ciekawych prezentów- moje siostry robiły do mnie podchody z oczekiwaniami i jakoś "dziwnym trafem" dostałam od gości to, co chciałam 08.gif
zdjęcia obiecuję wkleić w końcu 43.gif kiedyś...... 08.gif
oliweczkas
Isia-przytulam mocno i życzę mnostwa wiary i optymizmu w tym trudnym czasie przytul.gif przytul.gif przytul.gif
U nas leci. U zuzi był już Mikołaj: piaskolina, Barbie-Syrenka i puzzle. Dałam i mam z głowy. W przedszkolu Mikołaj w piątek:)
Agalu
Oliwka - co sie tak z tym mikołajem pospieszyłaśicon_smile.gif?
ja daje w sobotę ,a w przedszkolu w piątek mają mikolaja,ma być całkiem fajnie, bo teatrzyk przyjeżdza i każde dziecko ma ubrać coś czerwonego wiec na pewno będzie super, dostana prezent itp.

ja dizś 3 godziny po auchan chodziłam i wybierałam prezenty dla części rodziny i kilka prezentów już mam z głowy..ale nadal kilka przede mną
zmęczyłam się dziś strasznie, coraz mi ciężej się poruszać, więc muszę się pospieszyć z tymi zakupami

fafura
aga- no musisz, musisz..... o to już tuż tuż icon_biggrin.gif
wczoraj zwiedziłam kaufland 21.gif z okolicznych sklepów z lego tylko ten przyjmował bony sodexho a chciałam meżowskie bony na prezenty powymieniać
kupiłam Filipowi coś z serii bionicle
miła już jednego robotowego potworka i bardzo mu się podobał- no to będzie drugi
dla chrześniaka na mikołaja i zaległe urodzinowe też znalazło się małe co nieco- mam nadzieję, że się ucieszy

poza tym pogoda brzydka listopadowa- temp. na plusie ale szaro i ciemno, a do tego pada
wczoraj w ramach poprawy humoru upiekliśmy z filipem muffinki czekoladowe- jak na pierwszy raz icon_wink.gif wyszły pyszne, choć ciut za słodkie jak dla nas (ale wg przepisu robiłam- teraz już wiem jak zmodyfikować)

Isiu kochana, jestem myślami z Wami przytul.gif

przywołuję do tablicy- Anię, Monę (!! babo gdzie zniknęłaś!), Paulę, Kinię i wszystkie nasze pogaduchowe mamuśki- ostatnio taki tu pustki icon_sad.gif

A jak wasze przygotowanie do świąt?
Planujecie już? zaczynacie sprzątać, gotować, zakupy robić?? 02.gif
Irenka.
Tak sobie pomyślałam.. Nie chcę wprowadzać grobowej atmosfery, idą święta, niech cieszą się wszyscy tym faktem...
Nie będę tu smęcić, żalić się.. Temat w głowie mam tylko jeden. Więc znikam.
Trzymajcie się ciepło..

z_choinka.gif
Agalu
No, dzisiaj po kilku godzinach jeżdżenia po sklepach mam dwa prezenty znowu kupione:)
jeszcze 5 prezentów mi zostało do kupienia plus prezent dla kacpra, ale poczekam aż mąż wróci ze Szczecina i na cos się może zdecydujemy wkońcu, bo nie mamy do końca pomysłu, znowu Kacper dostanie tyle prezentów od rodziny i ode mnie z pracy już czeka paczka ,wiec nie wiem czy nie kupię mu tylko ciastoliny dentysty

Madzia - mój mąż też przyniósł z pracy bony sodexo,200 wydałam na prezenty(reszta za gotówkę) a 250 sobie zostawiłam i w styczniu zamierzam kupić troszke drobiazgów dla dziecka,pieluchy, kosmetyki, proszki, buteleczki itp.

chciałabym sie z tymi prezentami uporać w tym tygodniu , ale nie wiem czy się uda, bo od poniedziałku chcę sie wziąć za sprzątanie

a tak poza tym to dziś znowu zaczeło mnie kuć w gardle, boli znowu okropnie przy przełykaniu, a tydzień temu skończyłam brac antybiotyk i co ja mam zrobić??? 41.gif

oliweczkas
No ja pomału szykuję się do swiąt. Okna już umyłam, pościel zmieniłam, tylko jeszcze porządki na półkach zostały.
Talony leżą jeszcze nie tknięte, prezentów pod choinkę też jeszcze nie mam, ale powinnam spoko zdążyć.
Super jest ta atmosfera świąteczna:) z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Agalu
Ja uwielbiałam zawsze święta i te przygotowywania ,łacznie z gruntownymi porzadkami, ale już mi przeszło:(bo ciągle jestem chora i to mnie bardzo męczy, dzis aż się popłakałam tak mnie to gardło boli 41.gif
fafura
CYTAT(Isia23 @ Wed, 03 Dec 2008 - 12:00) *
Tak sobie pomyślałam.. Nie chcę wprowadzać grobowej atmosfery, idą święta, niech cieszą się wszyscy tym faktem...
Nie będę tu smęcić, żalić się.. Temat w głowie mam tylko jeden. Więc znikam.
Trzymajcie się ciepło..


Isiu- wiesz, że zawsze możesz tu zajrzeć!
o gadu, mejlu i komórce nie wspominam nawet przytul.gif



Przygotowania do świąt?
Zaczynam "czuć grudzień"
Dziś rano jadąc do pracy mijałam uroczysty pochód barbórkowy- milion kolorowych pióropuszy i czarne górnicze mundury...
Czyli grudzień nadszedł!
Za 2 dni mikołaj.... i poleci!
Żeby jeszcze spadł śnieg icon_smile.gif
oliweczkas
Wszystkim Basiom najserdeczniejsze życzenia imieninowe!
Ja za śniegiem nie tęsknię choś w święta mógłby troszkę poprószyć.
PINA.K.
cześć
staram sie nie przepracowywać
ale i tak mi brak czasu
mam ciągle doła bo chciałabym być z chłopakami
kuba ciągle mówi że tęskni a mi serce pęka
a święta???jakie święa!!ja do 15a maciej nocka-czyli świąt brak...
isia co sie stało,myslami choć bede z toba
Agalu
Paulinka kochana jesteÅ› kobieto!!!

tak mi ciebie żal jak sobie pomyslę, że masz tak mało czasu dla siebie i rodzinki przytul.gif przytul.gif przytul.gif
ale masz takich cudnych trzech chłopaków w domku 02.gif i w świeta na pewno znajdziecie troszkę czasu dla siebie wszystkich razem

ja dziś znowu byłam u lekarza,mam na nowo brac leki homopatyczne i Bioparox do psikania w gardło, ale lekarka twierdzi,że te leki sią zupełnie nie szkodliwe dla dziecka,a cos brać muszę, bo nie jest dobrze, gardło boli ,uszy i kaszel

Z Kacperkiem byłam dziś u fryzjera - ostatnio włosy miał ścianane rok temu - bardzo się boi, nie moze przełamać strachu, ale już go nastawiałam od tygodnia, w zakładzie fryzjerskim u znajomej znowu zaczal wyć i on nie usiądzie nie i koniec, ale udało się go zagadać i usiadł na fotelu, jednak nie trwało to długo , sporo ścięła włosków z grubości, ale nie dokończyła bo on już wył ,ze go boli - a dokładnie go gryzły wlosy które spadały mu za bluzkę, bo wcześniej nie chciał założyć pelerynki i w efekcie ma krótsze włosy,ale z tyłu troszkę krzywo ścięte bo nie dało sie dokończyć 06.gif 37.gif
ale i tak go pochwaliłam ,że był dzielny i nastepnym razem da więcej ściąć

Jutro zapowiada się miły dzień w przedszkolu:)
mąż wraca na weekend ze Szczecina, więc jestem szczęśliwa, zagonie go do trzepania dywanów i mycia żyrandolów:)
fafura
Å‚o! jakie pustki!
łikend minął nam szybko i przyjemnie- mikołaj zaszalała- lego bionicle, hot wheels, szachy i całe mnóstwo owoców blagam.gif słodycze tez- ale rozsądnie icon_smile.gif (wiedza już, że młody nie jada tych setek czekolad i potem tylko leży to i leży....)
a jak u was?

Aga- sprzątnie się udało? może lepiej było męża zagonić do wspólnego leniwego spędzania czasu 02.gif

Oliweczko- jak zdrowie? już niedługo świąteczne przerwa- chyba z 2 tygodnie?? oj, zazdroszczę, zazdroszczę icon_biggrin.gif

Kinia- jakie macie plany na święta? jak w zeszłym roku jedziecie do twoich rodziców?
Magda, babo- czemu nas tak nagle opuściłaś? jak remont? skończyliscie? jak samopoczucie??
Ania, Paula- jak u Was minęły mikołajki?

do szału doprowadzają mnie świąteczne piosenki, które już zewsząd atakują 21.gif
ledwie się grudzień zaczął a tu już "ajm driming of łajt kristmas....." 08.gif albo " lest kristmas aj gejw ju maj hart...." 37.gif
Agalu
CYTAT(fafura @ Mon, 08 Dec 2008 - 11:15) *
Å‚o! jakie pustki!
łikend minął nam szybko i przyjemnie- mikołaj zaszalała- lego bionicle, hot wheels, szachy i całe mnóstwo owoców blagam.gif słodycze tez- ale rozsądnie icon_smile.gif (wiedza już, że młody nie jada tych setek czekolad i potem tylko leży to i leży....)
a jak u was?


Kacper dostał kilka zabawek, troszkę słodyczy,i 30 zł od prababci 08.gif ,nie takie szaleństwo jak w zeszłym roku i dobrze, bo w ubiegłym roku dostał mnóstwo dużych i drogich zabawek a to bez sensu , takie to dostanie na gwiazdkę
my mu kupiliśmy piłkę z uszami do skakania, kulę ze śniegiem bo mu się zbiła jedna,ksiązeczkę o wigilii i kapcie Cars


CYTAT(fafura @ Mon, 08 Dec 2008 - 11:15) *
Aga- sprzątnie się udało? może lepiej było męża zagonić do wspólnego leniwego spędzania czasu 02.gif


na to był czas wieczoram


CYTAT(fafura @ Mon, 08 Dec 2008 - 11:15) *
do szału doprowadzają mnie świąteczne piosenki, które już zewsząd atakują 21.gif
ledwie się grudzień zaczął a tu już "ajm driming of łajt kristmas....." 08.gif albo " lest kristmas aj gejw ju maj hart...." 37.gif


a ja je uwielbiam;) i dopiero jak je słyszę to mam więksxzą ochotę na święta

a tak w ogóle to nie cieszą mnie te święta jak dawniej
z teściami jestem skłócona, nie zaproszą nas jak zwykle na Boże Narodzenie i pewnie bedziemy w ten dzień sami
w drugi dzień świąt moja siostra ma urodziny i zawsze do rodziców szliśmy na obiad i potem urodziny siostry ,a w tym roku ona wyjeżdża z mężem do Zakopanego
zaprosiłam wiec swoich rodziców na obiad , ale pewnie posiedzą ze 2-3 godzinki i uciekną do domu,żeby poleniuchować w ten ostatni dzień świąt
wigilia duża u mamy jak zwykle ale do teściów to tylko z życzeniami Andrzej z Kacprem pojadą
i tak mi się nie chce w ogóle tych świąt

dzis umułam okna, firanki wyprane , czekają na wyprasowanie i powieszenie 08.gif

a Kacper chory od soboty,wymiotował popołudniu jak mieliśmy jechać do auchan,wiec zakupy mieliśmy z głowy, wczoraj gorączkował cały dzień i rano płakał z bólu ucha
dzis nie ma orączki, apetyt mu wrócił , mówi ,że ucho nie boli, samopoczucie niezłe,ale do lekarza z nim idę na 15 dopiero,mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje , bo za tydzień jasełka a on główną rolę gra - Św,Józefa

a prezenty mam juz prawie wszystkie kupione tylko dla Kacpra największy problem mamy z wyborem

oliweczkas
My narazie . odpukać, zdrowi. No ferie świateczne w tym roku ponad 2 tyg, do 5 stycznia:)
Ja prezentów nie mam jeszcze, narazie jestem na etapie butów na sylwestra. Samochód nam znowu nawala-jest w warsztacie. Więc znowu wydatek.
No ale w końcu idą święta:) z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
fafura
CYTAT(oliweczka27 @ Mon, 08 Dec 2008 - 18:31) *
No ale w końcu idą święta:) z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif


06.gif 06.gif
oj tak! oj tak!!
dziś złapał przymrozek konkretny- już tak bardziej zimowo się zrobiło....
gardło mnie boli 21.gif
poza tym to planuję święta- wigilię jemy w trójeczkę w naszym nowym mieszkaniu 03.gif
Co u was jada sie tradycyjnie na wigilię? Macie może coś specjalnego? Zastanawiam sie nad przygotowaniem czegoś innego niż dotychczas- tzn jakiejś jednej wyjątkowej potrawy, która pierwszy raz podana w naszym domu stanie się nasza rodzinną tradycją.... Jakieś propozycje?


Agalu
CYTAT(fafura @ Wed, 10 Dec 2008 - 13:12) *
gardło mnie boli 21.gif


łączę się w bólu 29.gif ,dla pocieszenia mnie już miesiąc boli 37.gif
ale ostatnio mąż przywiózł miód rzepakowy, jem w małych ilościach na łyżeczce i nie wiem czy od tego ale mi lepiej,tfu tfu, miód rzepakowy podobno na gardło i na serce jest - to może spróbuj

my na Wigili do mamy jak zwykle upa ludzi- moi rodzice , mamy siostra z kuzynem i kuzynką moją,może wujek jak zdaży zejść ze statku, mamy brat -samotny,babcia i wujek z kuzynem - też samotni bo ciocia nie żyje od kilku lat ,wiec wszyscy razem, w tym roku dwie osoby mniej , bo siostra i szwagier mój jadą do Zakopca już 22 grudnia i wracają po świętach - jak ja im zazdroszczę
do teściów pewnie w ogóle nie pojadę,ale Andrzej z KAcperem pewnie tak
u nas raczej na WigiliÄ™ tradycyjne potrawy ,wiec nic specjalnego Ci nie polecÄ™
ja jak zwykle na święta- nie na Wigilię - robię pasztet drobiowy, pieczeń z karkówki tak na zimno i roladę z boczku, biogos,sernik i makowiec, w tym roku zrobie jeszcze pstrąga w galarecie i rybę po grecku bo wiecej w domu czasu spędzimy niż na gościnie

no i teraz w niedzielę chcę z Kacprem pierniczki piec - ciasto z Ikea, częsc zużyłam na mikołaja, resztę zrobimy na święta



Irenka.
JakoÅ› nie mogÄ™ bez was... 41.gif
Agalu
Isia - przytul.gif
pisz kobieto, od czego się ma wirtualnych przyjaciół przytul.gif
oliweczkas
No Zuzia znowu kaszle i pociÄ…ga nosem:( Jutro idziemy do lekarza.
Kiecka na sylwestra kupiona, stanik też. Jeszcze buty i rajstopy.
Samochód po wymianie skrzyni biegów-600 zł poszło.
U nas na wigilię tradycyjnie. zawsze chodzimy do mojej mamy, są dziadkowie, brat. Wcześniej idziemy do ojca, a pierwszy dzień do teściów.
Sylwka to się normalnie doczekać nie mogę, a w styczniu jeszcze studniówka:) 06.gif
fifafo
CYTAT(Isia23 @ Wed, 10 Dec 2008 - 15:03) *
JakoÅ› nie mogÄ™ bez was... 41.gif

ja też nie mogę bez was
Isia kobieto jesteśmy z Tobą wiesz ?
ściskam Cię mocno
Agalu
CYTAT(oliweczka27 @ Wed, 10 Dec 2008 - 22:09) *
No Zuzia znowu kaszle i pociÄ…ga nosem:( Jutro idziemy do lekarza.
Kiecka na sylwestra kupiona, stanik też. Jeszcze buty i rajstopy.
Samochód po wymianie skrzyni biegów-600 zł poszło.
U nas na wigilię tradycyjnie. zawsze chodzimy do mojej mamy, są dziadkowie, brat. Wcześniej idziemy do ojca, a pierwszy dzień do teściów.
Sylwka to się normalnie doczekać nie mogę, a w styczniu jeszcze studniówka:) 06.gif


Wydatków na auto to nie zazdroszczę, jeszcze przed świętami,
my z kolei musimy oszczędzać na nowe auto bo matizem to np.na wakacje to nie pojedziemy i się martwię, bo takie odkładanie to pewnie potrwa bardzo długo

Sylwkiem zaczynam się martwić, bo siedzenie przed tv mi nie odpowiada, a ten wieczór coraz bliżej,siostra chciała u siebie w domu zrobic imprezkę, ale szwagier ma coś przeciwko, w sumie mogliby się dogadać bo kilka par chętnych jest


ale u nas dzis ciemno, muszę światła włączyć już rano bo nic nie widzę 04.gif






fafura
Isia, Ania przytul.gif
dobrze, że jesteście kobiety 02.gif ja bez neta mam ciężko ale może coś po nowym roku się ruszy i w końcu domowo się podłączymy do sieci

mnie zmogło wczoraj bardzo- wróciłam do domu i w łóżko- do 19 spałam
dziś czuję się strasznie ociężała i łupie mnie pod łopatkami- do tego strzyka w uchu i mam chyba powiększony węzeł chłonny pod tymże uchem..... tak na moje- laika- macanie wyczuwam
w gardle szpilki


Irenka.
Dziękuję wam.. przerasta mnie to chyba... ech...
Agalu
CYTAT(fafura @ Thu, 11 Dec 2008 - 11:16) *
mnie zmogło wczoraj bardzo- wróciłam do domu i w łóżko- do 19 spałam
dziś czuję się strasznie ociężała i łupie mnie pod łopatkami- do tego strzyka w uchu i mam chyba powiększony węzeł chłonny pod tymże uchem..... tak na moje- laika- macanie wyczuwam
w gardle szpilki


bardzo Ci współczuję, a dolegliwośći rozumiem doskonale ,wiec przytul.gif przytul.gif przytul.gif

ja jutro już chyba poślę Kacpra do przedszkola, niech się pzygotowuje do jasełek,mam nadzieję, że mu się nie pogorszy,jak na razie jest ok, ma tylko trochę katar, a gardło to nie wiem, ale je i pije więc też chyba dobrze
oliweczkas
Irenko-wiesz, że my zawsze cieplutko myślimy i wysyłamy do Was dobre Anioły:)
Byłam dziś z Zuzią u pulmonologa. Miała robione testy-wyszły jej niewielkie alergię na kota i babkę.
Dostała leki uodparniające do wziewów. Mam nadzieję że jej się poprawi.
Agalu
CYTAT(oliweczka27 @ Thu, 11 Dec 2008 - 20:42) *
Byłam dziś z Zuzią u pulmonologa. Miała robione testy-wyszły jej niewielkie alergię na kota i babkę.
Dostała leki uodparniające do wziewów. Mam nadzieję że jej się poprawi.


Kurcze też by nam się przydała taka wizyta, bo to wycięcie migdała średnio pomogło,a słyszałam ,że testy robi się od 4 lat???? icon_confused.gif


Agalu
hejka

Czy Wy wiecie że dziś w realu była wyprzedaż zabawek - 50 procent??
mąz mnie poinformował i po obiedzie pojechaliśmy po prezent dla Kacpra,a jego zostawiliśmy u moich rodziców
jak weszłam do relala to myślałam,że padnę ludzi mnóstwo i co niektórzy po dwa kosze zabawek wynosili(pewnie na sprzedaż)
między regałami zamieszanie i tłok;)
chciałam jakiś fajny , duży zestaw narzędzi ,ale nie było w ogóle, może wybór nie był wielki ale jednak sporo rzeczy,
kupiliśmy Kacprowi dwa dinozaury Fisher Price,jeden wydaje dziwęki, drugi skacze - on gada o nich już od dawna więc stwierdziłam że jak są to bierzemy - z 55 zł zapłaciliśmy - 27,50!!;)
wzięliśmy również grę z MB MR Bucket - Pan wiaderko - z 75 zł zapłaciliśmy 32,50!!:)
niezłe ceny co nie?uwielbiam takie zakupy, za 60 zł kupiliśmy dziecku dwie fajne i dobrej jakości zabawki

potem żałowałam ,że nie kupiłam czegoś dla kuzynki Kacpra, która 13 stycznia obchodzić bedzie 3 latka, za 30 zł miałabym extra prezent no i mogłam już dla dzidzi też coś kupic z Fisher Price na Wielkanoc:)ale się powstrzymałam, bo gdzie to trzymać

były generalnie wszystkie te gry z reklamowanych,jak spadające małpki, złap kurczaka(czy jakoś tak),skaczące żabki itp.
no i mnóstwo innych zabawek,samochody i inne pojazdy,tory wyścigowe,gitary elektryczne, mnóstwo zabawek z Fisher Price i wiele wiele innych
była też ciastolina ośmiornica, gdyby był dentysta to bym też wzięła, bo Kacper chciał dentystę

teraz muszę ten jego prezent zapakować, żeby przypadkiem nie znalazł

a jak przyjechaliśmy z zakupów to zrobiliśmy ok.70 pierniczków , razem z Kacprem i mężem i je lukrowaliśmy i posypywaliśmy kolorowymi posypkami
teraz zasłużony odpoczynek
fifafo
jak robiłaś pierniczki daj mi przepis icon_smile.gif)
a ja właśnie zła ze dopiero o 20 zobaczyłam tę przecenę po takie coś to z rana by trzeba było icon_sad.gif
Agalu
CYTAT(annakto @ Mon, 15 Dec 2008 - 10:45) *
jak robiłaś pierniczki daj mi przepis icon_smile.gif)
a ja właśnie zła ze dopiero o 20 zobaczyłam tę przecenę po takie coś to z rana by trzeba było icon_sad.gif



Aniu - ja kupiłam gotowe ciasto na pierniczki w Ikea 06.gif ,pół kilo ciasta za 9,99 - ciasto pyszne, tylko się rozwałkowuje i wycina pierniczki, ciasto jest mrożone
podzieliłam je na dwa razy, z ok. jednej trzeciej robiłam na mikołaja z reszty wczoraj, nie lczyłam dokładnie tylko tak na oko wczoraj mi wyszło ok.70-80 pierniczków , wcześniej pewnie ze 30
ciekie oczywicie:)

A dziś mój mąż wyrusza w kolejną podróż służbową do Panamy -gdzie jest ok.30 stopni, będzie tam dwa dni ale w takiej temperaturze, zazdroszczę mu icon_biggrin.gif


Irenka.
Mama czuje się lepiej.. Dzięki Bogu... 03.gif
fafura
CYTAT(Isia23 @ Mon, 15 Dec 2008 - 12:40) *
Mama czuje się lepiej.. Dzięki Bogu... 03.gif



06.gif 06.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif
fifafo
CYTAT(Isia23 @ Mon, 15 Dec 2008 - 12:40) *
Mama czuje się lepiej.. Dzięki Bogu... 03.gif

oby tylko takie dobre wieści
życzę zdrowia dla mamy icon_smile.gif)
oliweczkas
My też skorzystaliśmy z promocji w Realu. Kupiliśmy Zuzi śpiewającą Barbie Księżniczka Wyspy za 50 zł. Promocje były super, ludzi mnóstwo, niektórzy po 3 koszyki zabawek wywozili 37.gif
Irenko-cieszę się że już lepiej. Niech Jezus z betlejemskiej stajenki przyniesie Wam zdrowie i szczęśliwe chwile:)
Dziś mamy zebrania z rodzicami, we czwartek wigilię a od piątku ferie świąteczne!
Irenka.
No wiecie co? Żeby tyle czasu nikt tu nie zajrzał? nienie.gif
To przeze mnie? 32.gif
oliweczkas
No właśnie kobitki obudzić się!
Irenko-jak wasze sprawy? Mam nadzieję że już dobrze?
Mamy dziÅ› w szkole wigiliÄ™, a od jutra wolne!!!!
Jutro mó mąż ma urodziny i imieniny (Dariusz), kończy 32 lata. Będzie tort, szampan-miłe chwile nas czekająicon_smile.gif impreza.gif
Agalu
CYTAT(oliweczka27 @ Thu, 18 Dec 2008 - 11:54) *
No właśnie kobitki obudzić się!
Irenko-jak wasze sprawy? Mam nadzieję że już dobrze?
Mamy dziÅ› w szkole wigiliÄ™, a od jutra wolne!!!!
Jutro mó mąż ma urodziny i imieniny (Dariusz), kończy 32 lata. Będzie tort, szampan-miłe chwile nas czekająicon_smile.gif impreza.gif


Oliwka - zazdroszczÄ™ imprezki icon_smile.gif
wolne już wolne, toż to rozpusta! 03.gif

Isia - to na pewno nie przez Ciebie mniej tu zaglÄ…damy

ja sprzątam,bo mieszkanko na święta musi błyszczeć 03.gif
Kacprek w przedszkolu:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.