To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Lorien
Nie ma imienia, nie mogę nic wymyślić... Oliwer nazwał ją "złotowłosa" i on na nia tak woła, my mówimy "mała".
Lorien
Aga - co za elaborat tak długo tworzysz ? icon_biggrin.gif
Agalu
Madzia - zadziorne kocisko,jakie spojrzenie 08.gif

Monia - a może zamiast ciata zrób mu taki łatwy w przyrządzeniu deser
miałam wczoraj na urodzinkach Kacperka
normalnie 5 minut roboty,no może 2x5 minut 04.gif

legumina z galaretkÄ…:

dwie puszki mleka skondensowanego zmiksować, dodać dwie lub trzy rozpuszczone galaretki owocowe(rozpuścić w mniejszej ilości wody) ,razem zmiksować ,przelać do miseczki,półmiska etc.
"jak się stęgnie" to na to jeszcze galaretka
ja pod galaretkę dałam żelki rybki takie kwaśne z Lidla na to galaretka, zjedli całą wielką mise goście 04.gif

mnie w sobotÄ™ czeka kolejna imprezka urodzinki dla dzieci ,wiec szukam kolejnej inspiracji na tort
pokazałabym Wam juz te zdjecia ale mi sie nie chce zgrywać z aparatu 29.gif

Tomek juz chyba lepiej bo spał prawie 2 godziny, potem się bawił troche sam ,trochę ze mną ,nie musiałam go nosić na rękach wiec to dobry znak..tfu tfu oby tak dalej
i coś mi się przypomniało
jakieś dwa tygodnie temu koleżanka, której córka też miała w dzieciństwie refluks (teraz ma 14 lat) , spytała mnie czy Tomem miał już zapalenie oskrzeli?ja zdziwiona odpowiedziałam że nie, a ona na to ,że jej Kasia przez ten refluks co chwilę miała zapalenie oskrzeli
dziecko się krztusi i jak trafi to do płuc, oskrzeli to zaraz robi się zapalenie
a on w sobotę cały dzien sie krztusił ślina - byc może to jest przyczyna

ja za to mam chyba anginÄ™ 37.gif

czy u Was tez tak pięknie świeci słońce?korzystajcie bo podobno to chwilowa poprawa pogody
Agalu
Monia - a ja mam pytanie do Ciebie

widziałam ,ze chcesz sprzedac łóżczeko turystyczne?
ja własnie się rozglądam ,interesuje mnie ładne łóżczeko w dobrym stanie
bo będzie mi potrzebne i to niedługo już często, bo zamierzam pojeździź w te wakacje trochę z dziećmi

pytanie - czy masz je jeszcze, chcesz sprzedać i najważniejsze - czy jest ono dwupoziomowe???

no a jakbyś miała chęć pokazać mi ten kolor to by było fajnie tyż ,ale nie konieczne
evil mom
Magdo mówisz karpatka icon_wink.gif
Madziu podaj no tego przepisa icon_wink.gif a członek rodziny boski po prostu icon_smile.gif
Aga dzięki za przepis, się zobaczy icon_wink.gif czekamy na fotki z imprezy icon_biggrin.gif a co do kojca, to posiadam, mogę sprzedać, tylko jest normalny bez tego drugiego (pierwszego? ) poziomu dla maluszków, kolor ma taki:
https://www.coneco.pl/index.php?go=venus

taki zielony nr 04, fajny jest i przyjemny icon_wink.gif a i wytrzymały hehe

dziÅ› na obiad koperkowa, ha...
Agalu
Mona - muszę przemyśleć sprawę, fajne jest tylko że ja chciałm dwupoziomowe, ale moze już nie bedzie mi potrzebny ten drugi poziom, zastanowię się jeszcze
Lorien
Monia - torcik tiramisu - przygotujesz go w 15 minut, może funkcjonować jako tort icon_biggrin.gif

Potrzebne sÄ…:

- spody biszkoptowe delecta
- 0,5 kg sera marscapone (najlepiej piÄ…tnica)
- 200 g serka śmietankowego bez dodatków np delfiko czy coś w tym rodzaju
- 3 żółtka
- kawa rozpuszczalna
- 2 kieliszki wódki
- 0,5 szklanki cukru pudru
- ciemne kakao

Zaparzamy filiżankę kawy ( z trzech łyzeczek, słodzimy 3 łyżeczkami cukru), ostudzić, dodać wódkę. Cukier ucieramy z żółtkami, dodajemy ser, mieszamy na jednolita masę. Spód nasączamy kawą, kładziemy warstwę sera, tak samo drugi i trzeci spód, na trzeci - wierzchni - zostawiamy najmniej sera, robimy wzorek (falki, kółka, cycuszki co kto lubi), posypujemy przez sitko gorzkim kakao. Do lodóweczki na 2-3 godzinki;
Smacznego!
evil mom
Madziu brzmi super, już mi ślinka cieknie icon_wink.gif dzięki, a czy to mogą jeść dzieci?
Magdo, dobre, dobre to było...
Aga spoko, nie ma sprawy, jeśli kiedyś będziesz zainteresowana daj znać icon_smile.gif
Isia, Ania, Oliwka a was gdzie wywiało?

a tak w ogóle bry hehe
spiję kawę i po zakupy trzeba iść...miłego dnia icon_wink.gif
Lorien
Monia, myślę, że mogą jeść dzieci bo na cały tort tego alkoholu niewiele, możesz dac mniej wódki, albo wcale. Możesz dac amaretto, ono ma mniej niż 30% alkoholu, ale nie każdy zawsze ma go w domu.
Myśle, że nie ma co panikowac, batoniki typu "pawełek" mają w nadzieniu spirytus, to daje mu takiego ostrego smaczku i to o to chodzi.
Naprawdę polecam Ci to ciasto bo robi sie błyskawicznie, smakuje obłędnie. Mój M zażyczył sobie w tym roku takie ciacho jako torta urodzinowego icon_smile.gif

Rozchorowalismy sie wszyscy poza Li, trzęsę sie o Lilaka, takie maleństwo jak załapie choróbsko to bedzie nieciekawie, prosze o kciuki, żeby Lilak się nie pochorował...
Lorien
Ania widze CiÄ™!!!

Nie czaj sie tutaj tylko pisz co u Ciebie!
fifafo
hej ale naskrobałyście informacji icon_smile.gif
brzuch bolał mnie od sr a dziś doszło lekkie niedosłyszenie serio przez komórkę pogadać nie mogę szok
chyba sie sypiÄ™
ach zyje jeszcze może znajdę chwilkę bo ostatnio przysiadłam i uczę sie testów icon_smile.gif n a prawko
fafura
Madzia- czy serek śmietankowy to taki serek homogenizowany, czy coś jeszcze innego? nie kojarzę firmy delfiko, więc nie wiem co tam dodać...a brzmi rzeczywiście smakowicie i roboty jest może kwadrans wszystkiego!
a pozostając w temacie pysznego jedzenia i imprezowania- w tym tygodniu czeka mnie impreza że HOHO!
urodzinowa, ale bynajmniej nie mężowska, lecz mojej kochanej Teściowej- 50 urodziny!! lubię takie rodzinne zjazdy, a i okazja nie byle jaka icon_biggrin.gif (tak w formie anegdotki dodam, że Teściowa i jej syn (zwany w pewnych kręgach mężem moim 08.gif ) mają urodziny tego samego dnia. Ale se baba prezent strzeliła icon_wink.gif )

byłam wczoraj wieczorem u gina, który po badaniu powiedział, że mam organizm w takim stanie, że nic tylko rodzić!
i co ja mam z tym począć 02.gif
08.gif

Aga- jak Tomek? i co z twojÄ… anginÄ…? juz zdiagnozowana, czy tylko podejrzenia?

dziś w nocy pogoda była prawdziwie letnia! spałam przy oknie otwartym na oścież, a rano- około 4.30- obudziły mnie.... krople deszczu!! lało masakrycznie!! na szczeście teraz już przeszło, jest dość duszno i ciągle baaardzo ciepło!
burza wisi w powietrzu! do tego wiatr, dzięki któremu 21.gif moja głowa wygląda jak zużyty mop icon_sad.gif muszę przyciąć włosy i koniecznie kolor odświeżyć!

dziś nie polecam herbaty- dziś zapraszam na kawę zbożową icon_smile.gif ależ zapach!!


fafura
zanim ja się wypisałam to już tutaj taki ruch się zrobił!!
Aniu- a z czego ten niedosłuch? byłaś u laryngologa ?
(ale głupia jestem!! 29.gif w pierwszym odruchu napisałam, czy byłas u okulisty! 37.gif )

Madzia- a wy co? jakis wirus szaleje, ze tak rozkłada wszystkich po kolei? trzymam trzymam!! Lilak osłabiony po rewelacjach karmieniowych, więc choroba to ostatnie co jej teraz potrzeba!
Lorien
Magda - to raczej nie homo, delfina/delfiko są gęstsze od serków homogenizowanych

https://www.starco.stargard.pl/pol_delfiko.htm

No a wirus jest paskudny, naprawde osłabia, teraz siedze i autentycznie cieknie ze mnie, cos koszmarnego!
Agalu
CYTAT(fafura @ Tue, 16 Jun 2009 - 10:49) *
byłam wczoraj wieczorem u gina, który po badaniu powiedział, że mam organizm w takim stanie, że nic tylko rodzić!
i co ja mam z tym począć 02.gif
08.gif


fiu fiu 02.gif tylko sie cieszyć 04.gif ,w końcu jeszcze gówniara jesteś, no nie,takie lata kochana to siła wieku 43.gif

to niezła imprezka Was czeka u teściowej,teśiową z tego co pamiętam masz fajną, więc i imprezka bedzie udana

my będziemy mieli w sierpniu 50 - tkę mojego wujka,męża mojej chrzestnej, utrzymujemy z nimi przyjacielskie stosunki, czesto się widujemy i na urodzinach naszych też
z tego co ciotka mówiła, to palnuje coś specjalnego, jakąs imprezkę w plenerze ,z zespołem - też zaprzyjaźnionym;) już sie na to szykuję, oby nic nie wypadło tylko w tym czasie
najlepiej żeby to bło gdzieś gdzie można by bbyło wziąc sobie pokój na noclego i moje dzieci z moją babcia wcześniej spać wyrzucić 04.gif

Tomek - średnio na jeża, samopoczucie dobre, dużo śpi, więc musi mniej cierpieć, w nocy z kolei dużo i mocno kasłał
boję się żeby mu nie zeszło na zapalenie płuc - bo to szybko sie u dzieci zmienia - a wtedy by nas czekał szpital
nie chcę tego, bo w piątek mamy u KAcpra dzień rodziny - dzień ojca i matki - od kilku miesięcy już się na to przygotowują, na występy itp.
i tak sama chyba pójdę bez Andrzeja, bo akurat nie mamy w ten dzień z kim Tomka zostawićicon_sad.gif

w czwartek idę na kontrolę , oby gorzej nie było blagam.gif

Madziu - trzymam kciuki ,ale wierzę głęboko że młoda nic nie złapie, karmisz piersią wiec powinno być ok.

Tomek do tej pory też sie jakos trzymał,pomimo wielokrotnych zachorowań Kacpra
teraz albo go mocno zawiało np.przy przenoszeniu z auta i do auta w tę brzydką pogodę, albo to przez ten refluks i krztuszenie się

Aniu - sr....teraz w tej wiosennej pogodzie sÄ… na topie,co rusz ktoÅ› ma z moich znajomych, rodziny itp. 06.gif

Isia - gdzie jesteÅ›? czy z mamÄ… lepiej?

Oliwka - pewnie wir pracy przy wystawianiu ocen;)
w czwartek idę na kontrolę, oby nie było gorzej blagam.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Tue, 16 Jun 2009 - 10:49) *
byłam wczoraj wieczorem u gina, który po badaniu powiedział, że mam organizm w takim stanie, że nic tylko rodzić!
i co ja mam z tym począć 02.gif


że tak powiem- najpierw począć trza, potem rodzić! 03.gif

A ja? No cóż, od wczoraj latam jak kot (sorry Madzia icon_smile.gif ) z pęcherzem... Mama ma założoną operacyjnie sondę do żołądka. Wczoraj była pani doktor z pielęgniarką z takiego NZOZu, który zajmuje się leczeniem ludzi z sondami właśnie. W całości jest refundowane "jedzenie", sprzęt, wizyty. Dwugodzinna wizyta sprawiła, że zobaczyłam światełko w tunelu, poczułam nadzieję. Lekarka zleciła system żywienia, podpowiedziała pewne rozwiązania.
Dziś lekarz rodzinny wypisał skierowanie dla pielęgniarki środowiskowej, ja wykupiłam butle płynu wieloelektrolitowego i glukozy, rurki, wenflon. W tej chwili u mamy jest pielęgniarka i jej to dożylnie podłącza. Załatwiłam też prawie opiekę długoterminową z hospicjum domowego. Nie stresujcie się nazwą bynajmniej. Wizyta opiekunki dwa razy w tygodniu (może nawet więcej, w zależności od stanu chorego), w razie potrzeby wizyta lekarza hospicyjnego. Plus moja nieoceniona sąsiadka. Będę mieć wsparcie...

W tej chwili pomyślałam też o księdzu. Mama zawsze chodziła do kościoła, może comiesięczna wizyta księdza też jej podbuduje psychikę? Muszę pogadać z takim jednym od nas z parafii, łebski chłopak jest. Też jest z rocznika 1981- to wszystko wyjaśnia, co? ;P

Dziękuję Wam, że jesteście!

edit: literówka of course icon_smile.gif
oliweczkas
no koniec roku w szkole to multum roboty. Papierki, papierki i jeszcze raz papierki.
Pogoda się znowu popsuła, leje dwszcz.....
Za miesiąc jadę nad morze i chcę mieć upał i słońce!!!!!
Agalu
CYTAT(oliweczka28 @ Tue, 16 Jun 2009 - 15:17) *
.
Za miesiąc jadę nad morze i chcę mieć upał i słońce!!!!!


ja mieszkam nad morzem i tez bym chciał z tego faktu korzystać, a tu..d.upa blada
co roku to mniej czasu na plaży spędzamy z braku pogody 32.gif

Isia - dzielna babka z Ciebie przytul.gif przytul.gif ,Twoja mama ma wielkie szczęście mieć taką wspaniałą córkę

tylko nie bardzo rozumiem, ostatnio pisałaś, że mama jest całkiem zdrowa, nie ma przerzutów, wyniki ma dobre itp.
więc o co chodzi z tą sondą icon_rolleyes.gif
ale odpowiadać mi nie musisz oczywiście
evil mom
Isia, to dobrze, że z mamą jest poprawa i lekarze dają Ci nadzieję przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Madziu zdrówka, małej raczej nie złapie nic, jak karmisz, więc bez stresu icon_smile.gif
Oliwka też się zastanawiam nad wyjazdem nad morze, ale jeszcze zobaczymy, może Mazury...
Madziu no to dziełaj drugiego potomka icon_wink.gif może tym razem dziewczynka się trafi icon_biggrin.gif
Aga miłego dnia mamy i taty icon_wink.gif
Aniu współczuję sr.....wiem co przechodzisz....i pomyśleć, że czasem i my to mamy 31.gif

a ja wam powiem, że jestem totalne beztalencie jeśli chodzi o ciasta... 29.gif podeszłam do sprawy baaardzo ambitnie i mimo waszych przepisów postanowiłam zrobić tort...kupiłam blaty 43.gif i produkty na dwie masy, bardzo łatwe nota bene...i wiecie co??? obydwie mi się zważyły!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaa jestem na siebie wsciekła...no ale, tak to jest jak się dobrze gotuje to ciasta nie wychodzą...nie można mieć wszystkiego... 37.gif 37.gif 37.gif

co do imprez...to dziś z małżem...w sobotę imieniny teściów...a w przyszły weekend weselicho i poprawiny...także sporo tego...a i jeszcze 80 mojej babci 26 czerwca...
nom siÄ™ nabalujem...
tymczasem kończem i udajem sie na sprzatanie tego syfu co narobilam...
buźki
Irenka.
CYTAT(Agalu @ Tue, 16 Jun 2009 - 15:34) *
Isia - dzielna babka z Ciebie przytul.gif przytul.gif ,Twoja mama ma wielkie szczęście mieć taką wspaniałą córkę

tylko nie bardzo rozumiem, ostatnio pisałaś, że mama jest całkiem zdrowa, nie ma przerzutów, wyniki ma dobre itp.
więc o co chodzi z tą sondą icon_rolleyes.gif
ale odpowiadać mi nie musisz oczywiście


No coś Ty, powiem! Nowotwór jest pokonany, ale gardło mamę boli i nie jest w stanie przełykać. Stąd sonda, żeby się nie zagłodziła. Krótko i na temat.
Monia, olej nieudane masy. Chodź pić z nami!
evil mom
Isia idę pić z wami impreza.gif impreza.gif impreza.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Irenka.
Monia- jak się przyjrzysz dokładnie mojej sygnaturce i coś Cię zaintryguje, to zaprawdę powiadam Ci---> pisz na gg icon_biggrin.gif
Lorien
CYTAT(Isia23 @ Tue, 16 Jun 2009 - 17:07) *
Monia- jak się przyjrzysz dokładnie mojej sygnaturce i coś Cię zaintryguje, to zaprawdę powiadam Ci---> pisz na gg icon_biggrin.gif


IÅšKA 03.gif 03.gif 03.gif
fifafo
dziewczyny byłam wczoraj u gina icon_smile.gif i okazałao sie ze mam jednak brzuch jak sie o wyraził w stanie przed przepuklinowym - i załamka nic nie dźwigać nie nadwyrężać icon_sad.gif
Magda powiem tak u nas
jak dziadkowie mi dom dali zaszłam w ciąze
jak zrobilismy remont koljnego pokoju - ciÄ…za
maz boi sie robic remont w suterenie icon_smile.gif haha

Madziu zdrówka dla rodzinki a kocurek wspaniały icon_smile.gif jakie ty wspaniałe słodkości proponujesz spisze i tez zrobięicon_smile.gif
Isia wspaniale dbasz o mamęicon_smile.gif dzielna z Ciebie babeczka jak opiekowałam sie babcia moja tez ratowałam sie właśnie pomocą obcej osoby i było dobrze
Mona no tak wszystkiego mieć nie mozna ale pamietaj nie zniechęcaj sie pewnie jak sie zważyły to nie była Twoja wina
Oliwczko życzę sobie i Tobie słońca jak najwięcej jescze zanim pojedziesz nad morze w tym roku nie daruję musisz do mnie przyjechać z małąicon_smile.gif


a jeszcze cos nie miałam sr tylko od środy bolał mnie brzuch icon_smile.gif takie małe nie zrozumienie
a uszy juz wróciły do normy icon_smile.gif
fafura
Aniu- skoro to stan przepuklinowy to kobieto uważaj na siebie!! żebyś chłopaków nie podnosiła- czasami w zabawie i przytulankach człowiek się zapomni. O nie dźwiganiu siat z zakupami itp to raczej nie muszę wspominać chyba!
trzymam kciuki, żeby się to nie rozwinęło!

drogie moje SUDoPU'owe babeczki widzę, że was dobre humory nie opuszczają 08.gif (gadulcowo wydałam Moni rekomendację- bo się wahała icon_biggrin.gif )
Lorien
Ania trzymaj brzuszek!!!!! przytul.gif

Agunia - Skarbie kochany! Życzę zdrówka dla Tomeczka i sił dla Ciebie!

Monia - bierz sie za tiramisu, tego nie da się spie.przyć! A imprezek zazdraszczam icon_biggrin.gif Ja bym sie tak chetnie napiła... wiem, powtarzam sie o miesięcy

CYTAT
A ja? No cóż, od wczoraj latam jak kot (sorry Madzia) z pęcherzem...


Spoko Iśka... Tym bardziej ze moj kot lata teraz z odbytem, mamy sr.akę z krwią, jak nie urok...

My nadal chorzy, choc chyba choróbsko ustepuje powoli, bo czuję się odrobine lepiej icon_smile.gif

Dziewczyny - poradzcie jak wycofac sie z niezrecznej sytuacji? Wygadałam sie mojej sasiadce, że chciałam ja poprosic na chrzestna. Głupio wyszło, zadała mi pytanie, ja nie umiem kłamac i wygadałam sie ze o niej myslelismy. Od tego czasu mineły 3 miesiące, sasiadeczka pokazała mi sie przez ten czas z niebyt dobrych stron i przyznam sie szczerze - nie chce aby była chrzestna Lili. Co robic?


fifafo
nic Madziu nie zaprosić i juz
albo jak jesteś na tyle odważna to powiedzieć ze kuzynka, siostra męża ( czy kto tam ma być ) miała obiecane przez męża właśnie i sie przypomniała np bo miał byc chrzęsną waszej córki
i sam nich zrozumie ze to rodzina i bardzo przepraszam a na chrzciny ewentualnie zaprosić icon_smile.gif
Irenka.
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Agalu
CYTAT(zuzulka @ Wed, 17 Jun 2009 - 13:04) *
nic Madziu nie zaprosić i juz
albo jak jesteś na tyle odważna to powiedzieć ze kuzynka, siostra męża ( czy kto tam ma być ) miała obiecane przez męża właśnie i sie przypomniała np bo miał byc chrzęsną waszej córki
i sam nich zrozumie ze to rodzina i bardzo przepraszam a na chrzciny ewentualnie zaprosić icon_smile.gif


też bym cos tkaiego wymysliła

Lorien
Nie wiem czy to przejdzie Dziewczęta... Kiedyś z nią gadałam, ze nie mamy nikogo z rodziny, kogo bysmy chcieli, a wtedy nasze stosunki tak super sie układały.
Ostatnio sie do nas zwraca jak cos chce i czasem prosi o przysługi, które trudno wykonać (w niedziele o 8 rano nadac przesyłkę konduktorską dla niej, bo zapomniała treski i chce tę treskę). Trochę mnie męczy ta znajomość, bo jak słyszę pukanie w parapet, to wiem ze cos bedzie chciała... icon_sad.gif
fifafo
wobec tego moze jasno sytuacjie postawić
ps a co oznacza sudopu
fafura
Madzia- powiedz wprost, że jednak przekonali cię pozostali członkowie rodziny ,że chrzestna musi być z rodziny- bo taka jest tradycja u was itp itd
powinna zrozumieć
a jeśli nie, to tylko utwierdzisz się w przekonaniu, że to nie jest dobra osoba na chrzestną dla Li
może wyciągam zbyt pochopne wnioski- ale skoro ona teraz, gdy dowiedziała się, że chcecie ją bliżej "przygarnąć" do rodziny, zawęzić kontakty i to bardzo mocno, zaczęła sobie pozwalać na "takie" rzeczy, to moze później będzie/ mogłoby być tylko "gorzej"
Lorien
Magda - najgorsze, ze wie, ze chrzestna Oliwera nie jest z rodziny...
fafura
ale ty jej powiedziałas- będziesz chrzestną Li?
czy- myśleliśmy o chrzestnej i myślimy też o tobie na to miejsce?
Lorien
Tak głupio w sumie wyszło. Siedzielismy i sie spytała czy wybralismy juz chrzestnych...
Ja zamilkłam i nie wieziałam co powiedziec i wygadałam się - że o niej myslelismy. i tak zostało. Jak sie Li urodziła, to pochwaliła sie w pracy, że jej sie chrzesnica urodziła... Głupia sytuacja.
Agalu
CYTAT(Lorien @ Wed, 17 Jun 2009 - 16:08) *
Tak głupio w sumie wyszło. Siedzielismy i sie spytała czy wybralismy juz chrzestnych...
Ja zamilkłam i nie wieziałam co powiedziec i wygadałam się - że o niej myslelismy. i tak zostało. Jak sie Li urodziła, to pochwaliła sie w pracy, że jej sie chrzesnica urodziła... Głupia sytuacja.


no to faktycznie głupia sytuacja
jak jej powiesz że bierzecie kogoś innego to pewnie sie obrazi
wiec musisz wybrać co jest dla Was lepsze, taka chrzestna, czy jedna koleżanka/sąsiadka mniej

a ja siÄ™ dizÅ› koszmarnie nudzÄ™
nic mi się nie chce robić, zrobiłam obiad,ogarnęłam chalupę i gniję na kanapie
Kacpra nie bedzie aż do 16.30 bo mają jakieś wystepy, wiec mąż dopiero po pracy go odbierze, to beda przed 17
niby powinnam sie cieszyć z wolności, ale nic mi sie kuźwa nie chce i mi sie nudzi 21.gif

nockę miałam tragiczną ,spać mi się chce
fafura
CYTAT(Agalu @ Wed, 17 Jun 2009 - 15:16) *
nic mi sie kuźwa nie chce i mi sie nudzi 21.gif

nockę miałam tragiczną ,spać mi się chce



ÅšPIJ!!
na zdrowie!!


wiem co to za uczucie! F. jest u babci, więc ja też mam "nudy" wracam do domu i ...nic! żadnego obiadu (coś na szybko) rzadnego czytania, bawienia się, martwienia, pilnowania, ze do spania trzeba
mam wakacje icon_biggrin.gif


Madzia- jak napisała Aga- wybór nalezy do ciebie- ale o jedną sąsiadkę mniej (choć moze nie będzie tak źle) albo chrzestna "nieteges"
Lorien
Strzelę sobie w łeb - Milka ma nawrót grzybicy... 41.gif 41.gif 41.gif
A jest przeciez drugi maluch icon_sad.gif
oliweczkas
Lorienko-faktycznie ta sytuacja z sąsiadką trochę niezręczna. Skoro nie jesteś do niej przekonana w roli matki chrzestnej to powiedz, że przepraszasz, ale wybraliście kogoś innego na to miejsce. Lepiej żeby się obraziła niż miałabyć na taką osobę skazać swoją córkę.
U nas nic nowego. Rada plenarna już za mną, muszę się pochwalić, że zostałam nominowana do nagrody dyrektorskiej icon_rolleyes.gif Cieszę się jak nie wiem, bo to moja pierwsza nagroda i cieszę się że ktoś docenia moją pracę. W przyszłym roku szkolnym już wiem, że dostanę wychowawstwo, przejmę też PCK i dalej będę prowadziła Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi. Cieszę się już na te zadania-nie macie pojęcia jak jestem zadowolona z pracy.
Zuzia dziś była na wycieczce, a teraz jest z mężem u teściów.
Czujecie, że za kilka dni lato? Bo jakoś pogoda zupełnie nie letnia:(
Agalu
Oliwka - to najważniejsze w pracy by się spełniać i być z niej zadowolonym
mnie sie rola matki podoba ,ale chciałabym też pracować, mieć inne ambicje niż tylko dom i dzieci
na razie na to szans nie mam niestety

Madzia - ja to CiÄ™ podziwiam z tymi kotami,mnie wystarczÄ… dzieciowe problemy 06.gif
szczerze Ci powiem tak po cichu,że ja bardzo nie lubię kotów
więc dla Ciebie pełen szacuneczek,że masz do nich cierpliwość i taką miłość 03.gif

życze zdrówka dla Milki przytul.gif

Magda no Ty to masz prawdziwe wakacje teraz
ja chciałam się kilka razy położyć i kimnąć ale mały dzię spał po pół godiznki więc nic z tego nie wyszło 21.gif
evil mom
bry icon_wink.gif
wczoraj się nie odzywałam, bo dzień mi minął tak szybko...
byłam na rozmowie kw. oczywiście po niej usłyszałam standardowe " zadzwonimy z powiadomieniem" i tyle 08.gif później poszłam na zakupy i tak dalej i tak dalej, jak wróciłam do domu, było już po 12... 10.gif położyłam młodego spać i sama z nim zasnęłam...obudziłam się i trzeba kurde dzieciom obiad zrobić, pozmywać...zaraz małż wrócił i poszłam z dzieciami na dwór, co by słońca trochę poużywały...wróciłam i zaraz musiałam kąpać i układać do snu młodego ( młoda sobie sama radzi ) i koniec...heh, nawet nic porządnego nie zrobiłam a czas przepływa przez palce... 23.gif 23.gif 23.gif 23.gif

Madziu faktycznie sytuacja nie ciekawa...ja bym pewnie wkręciła ją, że moja teściowa (mama? ) poprosiła nas, żeby wziąć na chrzestną kogoś z rodziny ( jakąś ciotkę, kuzynkę, jak zwał tak zwał) w takiej sytuacji, nie wypada odmówić, bo to przecież teściowa (mama? )
albo poszłabym na bezczela i nie wspominała więcej przy niej o chrzcinach...a jak by się pytała to powiedziałabym, że przecież nic jej nie obiecywałam albo zapomniałam icon_razz.gif wiem wiem, chamska jestem, ale czasem trzeba szczególnie jeśli ktoś się wobec ciebie zachowuje nie bardzo...
współczuję problemów z kotami...mam nadzieję, że szybko przejdzie...

Magdo ja też chcę mieć wakacje od dzieci!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaale Ci fajnie icon_biggrin.gif

Isiu jak tam Twoje samopoczucie? Wiki ma już wakacje? icon_wink.gif i fakt, dziewczyny dobrze piszą, dzielna z Ciebie baba icon_wink.gif

Oliwko nagrody nono, chwalić chwalić icon_smile.gif

Aga jeszcze wypoczniesz icon_wink.gif jak tam przygotowania do sobotniej imprezy (po)urodzinowej? icon_biggrin.gif

Aniu przepuklina...hmm... przytul.gif tylko siÄ™ nie forsuj babo

dzieć starszy jeszcze śpi...dziś mają sprzątanie sali, a jutro zakończenie roku już...jak ten czas szybko mija...
co można dla teściów kupić na imieniny?

jestem ostatnio jakaś nie do życia...drażliwa strasznie i nie do dogadania...chyba czegoś mi brak... 43.gif


evil mom
ostatnie trzy zdania w moim poprzednim poście mnie rozwaliły... frajer.gif frajer.gif frajer.gif
każde z innej beczki... 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif


edit: czy któraś z Was, ma czarne, albo jakiegoś innego koloru bolerko do tej mojej sukienki pożyczyć? icon_wink.gif blagam.gif
Agalu
Monia - bolerek u mnie brak 03.gif ,zawsze pożyczam cos od mamy lub siostry 06.gif

mój Kacper kończy dzis 4 urodziny brawo_bis.gif
kiedy ten czas tak szybko zleciał,nie dawno był taki malutki jak Tomaszek rycze.gif rycze.gif

dostał dziś grześki do przedskozla dla dzieci i Pani powiedziała ,że bedzie w tym dniu najwaqżniejszy ,w centrum uwagi itp.
po południu zabieramy go no Mc Donalda

zaraz wyciągnę albumy z jego wczesnego dzieciństwa i bedę się rozczulać - jak co roku 06.gif

Tomek gorzej kaszle:(
fafura
KACPERKU!!
sto lat! dużo zdrówka, uśmiechu i radości, mnóstwa pomysłów na rewelacyjne zabawy!!

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


Mona- jeśli chodzi o nastrój to mam podobnie... CZEGOŚ mi brak 08.gif ale jak to śpiewał ktoś- bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz... 11.gif
natomiast w temacie bolerek- nie mam bolerka, ale mam czarny szal
Szal jest z cieniutkiego materiały z "wytłaczanymi" motywami - jakieś esy-floresy. nie jest to tiul ani nic świecącego- jest matowy i bardzo fajny! z pamieci podam ci wymiary- długość ok. 120 - 140 cm, szerokość ok50 cm- to tak "pi razy oko"
ale jets dość wygodny- można go swobodnie zarzucić, omotać, zakryć się, zawiązać, zawinąć, podczepić- no tysiąc pomysłów. Jesli byłabyś zainteresowana to mogę jakieś fotki podesłać ci na maila i w razie zainteresowanie pożyczyć icon_smile.gif


Oliweczko- gratuluję! zadowolenie z pracy to bardzo ważna rzecz! a jeszcze gdy jesteśmy doceniani przez przełożonych (także finansowo) to już szczyt marzeń! icon_smile.gif miłych wakacji życzę z duuuuużą ilością słońca!

Madzia- byłaś z Miłką u weta? co powiedział? maść znowu jakaś? izolacja? i co zalecił w związku z drugim kocurem?
w temacie chrzestnej- nie będzie to miłą rozmowa, ale konieczna... powodzenia!


ja dziś mam dzień na wysokich obrotach icon_mrgreen.gif
zrobiłam obiad, umyłam okna, wyprałam i powiesiłam świeże firanki w oknach, wymyłam akwarium i zmieniłam Hansowi wodę, wzięłam prysznic i o 8.20 wyszłam na autobus do pracy....
czuję się, jakbym mogła zwojować świat hi hi hi
boję się, jakie mogą być tego efekty dalej 43.gif


Isiu- przytul.gif ty wiesz babo!
PINA.K.
isia zajrzałam bo widziałam opis na nk
też przez to pzechodziłam,trzymaj sięicon_smile.gif
Agalu
No Paula - już by cos wiecej i do nas kobietko napisała ,co u chłopaków?

Magda - to kiedy Ty to wszystko zrobiłaś kobieto, te firanki, obiad, okna itp.?????jak o 8,20 juz wysżłaś do pracy? icon_eek.gif

za życzenia w imieniu Kacperka dziękuję 02.gif

ja lece sie kąpąc, póki mała gnida śpi 29.gif
potem muszÄ™ upiec biszkopt do tortu
jutro bedę z niego robila wóz strażacki

Tomaszek dzis dziwnie żle wygląda, jakby mu sie pogorszyło,,ech
jutro kontrola, ciekawe co to będzie
fafura
Paula!! oglądałam twoje fotki na klasie ostatnio!
co u Was?
buziaki dla chłopaków icon_smile.gif

Aga- budzik zadzwonił o 5.40- P. miał miał wstać do pracy, wiec oczywiście to ja wstawiłam wodę na kawę - jak juz byłam na nogach i w kuchni to jakoś tak samo poszło...o 6.20 miałam obiad na 90% gotowy icon_wink.gif
a potem- poleciało samo 08.gif

evil mom
a ja zdycham...nie do życia jestem...przechodzę chyba jakieś stadium depresji...nic mi się nie chce...jak sobie pomyślę o tym, że trzeba pozmywać i ugotować to płakać mi się chce...nie, nie chce mi się płakać...nic mi się nie chce...i tak od kilku dni...ehhhh 29.gif 29.gif

Magdo, daj mi swój nadmiar energii życiowej plisss, wyślij mejlem albo pocztą...
Agalu
Monia - przytul.gif przytul.gif ,ja Ci nie mam co przesłać, bo w tym tygodniu sama leżę i nic nie robię i beczę i sie użalam nad sobą
ale w zeszłym tygodniu to bło co rozdawać 04.gif 04.gif
rycz kochana rycz może to trochę pomoże!

Magda - to Ci nieżle poszło tak z samego rana icon_eek.gif


dlaczego ja Was nie mam na nk?????????/ rycze.gif
evil mom
Aga, wzięłam magnez, wypiłam kawę i czuję się ciut lepiej...ale to jeszcze nie jest stan mojej normalności...icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.