To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Irenka.
Jestem, dziewczynki! 06.gif
fafura
jestem icon_biggrin.gif
nie bez problemów, ale ok- i do tego podałam zły numer gadu- poprawię kiedyś tam ... icon_wink.gif
aaaaa
podoba mi się emotikon - juz wiem, że to będzie mój ulubiony - oto on
29.gif
Irenka.
czy aby widać zdjęcie?
A ta będzie moją ulubioną
impreza.gif
fafura
obyśmy nie nadawały na dwa fronty.....
na razie poznajÄ™ to forum... i emotikony icon_biggrin.gif
z_choinka.gif
brawo_bis.gif
Isia- coÅ› dla nas- pijak.gif
no kapitalne....
ale tak szczerze to trochÄ™ mi zajmie przyzwyczajenie siÄ™ .....
a zdjęcia nie widać icon_sad.gif
jak dodać stopkę??!!?? icon_rolleyes.gif
evil mom
yyyyyyyyyyyyy jezdem i ja 06.gif
evil mom
o ja ale dziwnie hehe 03.gif
evil mom
kurna jak wstawic zdjecie i stopke???? 23.gif
fafura
no dziwnie dziwnie......
ale chyba się przyzwyczaimy... jak na razie mam wrażenie, że coś nie tak jest, choć jest ok- no i nic nie zżera niczego icon_wink.gif
lecę młodemu kakao zrobić
aaaaaaa
juz wiem- mam wrażenie, że dłużej trwa dodanie postu- znaczy wyświetlenie okna, napisanie i dodanie..... ale może tylko tak mi się wydaje icon_question.gif
evil mom
a ja nie moge sie przyzwyczaic do znalezienia odpowiedz i jeszcze jakies tam popierdolki:P
a u mnie dzieci spia a w dom jedzie octem... 29.gif bo gotowalam kurna zalewe do sledzi... 29.gif
evil mom
a moj ulubiony to bedzie icon_twisted.gif 08.gif pijak.gif 10.gif 31.gif
fafura
podobno stopkÄ™ juz mam
a co do zdjęcia to wyszło mi to
"Wysyłanie zakończone niepowodzeniem, proszę skontaktować się z administratorem."
jeszcze nie zaczęłam lubić a juz przestaję icon_confused.gif
fafura
....
fafura
ha!!
jeszcze jedno miałam sprawdzić- Isia- uwaga! leniuchuję i podsłuchuję 06.gif
fafura
leniuchuje icon_question.gif
evil mom
tu nie ma cenzury 06.gif
a ja wywietrzylam dom, bo od tego octu zaczęło mi się robic niedobrze 450[1].gif
fafura
cenzury tu nie ma icon_wink.gif
a teraz będzie próba zdjęcia 08.gif
evil mom
ej a jak dodałaś stopkę ????
fafura
na górze- na ciemno-niebieskim pasku jest napisa panel kontrolny- tam kliknęłam- a jeszcze można wejść na swój profil i tam ustawić- tam jest w ogóle tyle ustawień ze szok- z rok mi zajmie poznanie wszysktiego 13.gif
fafura
sorry!to jest jasno niebieski! - obok hasła "wyloguj"
a ja robisz ze ciÄ™ nie ma w zalogowanych? jesteÅ› zalogowana? czy ukryta czy jakoÅ›?? icon_question.gif
evil mom
a nie wiem jak to 08.gif
ladny avatar??? 03.gif
fafura
co to jest avatar!!

no ja jestem 100 lat przed potopem 21.gif

zanim poznam wsio to będę musiała się przenieść na wątek dla 30-tek

06.gif
evil mom
to właśnie to co sie pojawia przy profilu 03.gif
fafura
zminiłam!! powinno być!!
Mona twoje kapitalne!!
a coto za ryby robiłaś? na święta juz?
aaaaa
kupiłam preznety!!
ślubnemu taką wieeeelką torbę- żeby miał się do czego pakować w trasę- coś jeszcze musze tam dorzucić icon_question.gif 08.gif
a młodemu kolejkę z wagonami osobowymi - bardzo fajna- nawet jest peron icon_biggrin.gif i światełko na lokomotywie się świeci icon_biggrin.gif

a sobie za przed-ostatnią pensję kupiłam portfel 06.gif
nie ma to jak mieć poczucie humoru!


a pisałam wam, że Helmut coś nie teges icon_question.gif już zaczęłam się bać że zdechnie 41.gif
gruby jakby śliwkę połknął!! dzwoniłam do żony kuzyna, która się zna na tych żyjątkach- i powiedziała mi że spoko= welonki tak mają, wzdęcia- i teraz będzie robił kupę 21.gif "takie kiłbasy" już się cieszę!! zmieniłam dziś wodę 04.gif
ale przynajmniej młody nie będzie musiał odprawiać pożegnania i ostatniego spływu do kibelka 03.gif
evil mom
dobra to jeszcze mi napiszcie jak dodac ten temat do ulubionych, zeby nie przeskakiwac non stop, chodzi mi o to ze na tym forum to jest moj temat icon_smile.gif
evil mom
taaa robię już na święta, łopatka zamarynowana, będzie leżec w tym 3 dni zanim ją upiekę i zrobiłam zalewę do śledzi, też poleżą w niej 3 dni i dopiero zrobię jakieś w sosie pomidorowym może icon_smile.gif
a może Helmut zaciążył 04.gif
fafura
moja babcia, która dziś siedziała godziniki dwie z młodym (nie chodzi do przedszkola!!!! 41.gif znowu kaszel i stan podgorączkowy 41.gif ), stwierdziła, że rybka nam się okoci 06.gif 04.gif
to ty tak na święta serio szalejesz....ja nie- czasami mi tego brakuje....ale gotuje babcia i moja mam z piętra- ja nie miałabym juz co i gdzie to schować 32.gif gdybym była u siebie to ..... 13.gif
hehe no nic- idę zajrzeć na lokatorów- może coś się urodziło icon_question.gif
evil mom
oj wiesz ja dużo nie robię, łopatkę upiekę, to dokupię tylko jakiejś kiełbaski na święta, śledzie zaniosę trochę do mojej mamy, trochę do teściów na wigilię icon_smile.gif no i zrobię jakieś ciasto, bo to na bank zjemy 03.gif
poza tym święta prawie poza domem spędzimy więc nie mam zamiaru szykowac nie wiadomo ile icon_smile.gif i tak trochę jedzenia dostaniemy od rodziców jeszcze icon_wink.gif
evil mom
bo wiesz na wigilię idziemy wpierw do moich rodziców, później do teściów, na pierwszy dzień pewnie też do teściów pojedziemy, a na drugi do dziadków na podwórku pewnie hehe, więc domu będziemy praktycznie tylko przelotem icon_wink.gif
a że mięso dostałam od mamy to muszę je wykorzystac, i tak został mi jeszcze boczek, ale tego to zrobię na sylwestra icon_wink.gif
a wy macie jakieÅ› plany co do przywitania nowego roku??
fafura
ja pewnie zrobię sałatkę..... ryby, mięso i całą resztę reszta icon_wink.gif
wigilię jemy u teściów, w pierwszy dzień jesteśmy w domu- czytaj obiad razem wszyscy jemy, potem pewnie jak co roku goście u babci- znaczy bracia mojej mamy z rodzinami, kuzynostwo z żoną (kuzyn) i dzieckiem (kuzynka)...i takie podjadanie icon_smile.gif
w drugiego dnia mieliśmy jechać do siostry męża do Wieliczki, ale nie wiem jak młody będzie się czuł- poza tym ich Franio tez chory! biedak ma 3 miechy i juz zaczyna icon_neutral.gif
poszłam do apteki i pogadałam z farmaceutką i dała mi syrop- takiego nie miałam nigdy i nie słyszałam o nim- na kaszel- szczególnie takie szczekania, pokasływanie w nocy, drapanie w gardle- nazywa się malia- homeopatyczny produkt leczniczy
i młody nawet śpi spokojnie- nie kaszle po tym icon_smile.gif
oby pomogło!!
evil mom
no to dobrze że nie kaszle icon_smile.gif
też myślałam o sałatce, ale za dużo tego, na sylwka zrobię icon_wink.gif
poza tym, w sobotÄ™ i niedzielÄ™ planujÄ™ dopiero jechac po prezenty... icon_confused.gif
fafura
a co planujesz kupić?
opowiadałam znajomym o smoczku młodego - tym z czachą!! ludzi zachwyceni pomysłem icon_biggrin.gif i kązdy wali komentarz- no ale babcie i dziadki to muszą szaleć i egzorcystę wzywać 03.gif
nie mam pojęcia co na prezent dla teściowej icon_question.gif
teściowi kupiłam piżamę..... ale dla Niej nie wiem- a chciałbym coś fajnego.... icon_confused.gif
fafura
a co robicie na sylwestra?
my siedzimy w domu 13.gif mam nadzieję, że razem i ślubnemu nie wypadnie trasa wtedy 13.gif
a jeśli tak, to jadę na imprezę do sióstr do kraka 08.gif nie wiem co robią, ale wkręcę się do studentów 04.gif
evil mom
to kup jej też piżamę, albo są zarąbiste skarpety a'la wełniane icon_smile.gif
fafura
no właśnie myślałam o piżamie- jakiejś fajnej koszuli albo a'la męska- koszula i spodnie...ale skoro to kupiłam teściowi... heh... no nie wiem... skarpety odpadają- nie nosi- znaczy rajstopy, a najchętniej- w domu na boso..lub w klapkach....
szali też nie nosi- nie cierpi nic koło szyi- młody ma to po babci- i w zimie ja świruję, gdy mu chcę szalik zawinąc 21.gif
biżut chciała kupić córka- znaczy szwagierka moja- no to nie będę małpować...
hehe...no mam problem faktycznie....
choć teraz tak myślę, nad jakimś ładnym przybornikiem - nożyczki, pilniczki,takie wiesz duperelki a potrzebne i przydatne....
evil mom
my w domu też siedzimy, ale przychodzą znajomi icon_biggrin.gif także mała imprezka będzie icon_smile.gif
dobra spadam spac, bo jutro nie wstanÄ™ icon_surprised.gif
papa, miłej nocki przytul.gif
fafura
no już faktycznie późnawo się robi....
ja też zaraz lecę pod szybki prysznic i lulu
przytul.gif
spokojnej nocy icon_biggrin.gif
fafura
dzień dobry icon_biggrin.gif
rano był mały problem z obudzeniem się...wstawałam 45 minut...dobrze, że mam auto i nie musiałam lecieć na autobus icon_confused.gif
fafura
czyli tak zwyczajowo sama będę nabijać posty 08.gif
evil mom
elo brawo_bis.gif
no co ty sama 31.gif przeciez jestem icon_biggrin.gif
ale zaraz spadam, ale tylko po zakupy icon_smile.gif bo niedawno wstałam, młoda do szkoły nie chodzi, więc mam labę na wstawanie, a ślubny w domu, więc go trochę wykorzystuję 03.gif
mam strasznego leniaaaaaaaaaa 29.gif
evil mom
oczywiście z przyzwyczajenia weszłam też na kafe icon_lol.gif
fafura
no ja kafe też rano sprawdziłam 06.gif
ale tutaj zdecydowanie bardziej podobajÄ… mi siÄ™ emotikony 03.gif
i juz wiem, co to avatar icon_biggrin.gif
człowiek się uczy przez całe życie 04.gif
prezes siÄ™ drze icon_confused.gif
fafura
no i co ty takie pustki:?:
sama mam siedzieć 41.gif
Mona jak zakupy??co nabyłaś??
fafura
pięknie! nowy forum to już Pani Sekretarka Kochana zapomniała otworzyć!! 08.gif
evil mom
oj dajcie spokój...godzinę w spożywczaku stałam za zwykłymi zakupami... 29.gif
Irenka.
Jestem...
Idziecie jak burza z gradobiciem, już 3 strona 23.gif

A tak w ogóle to mam dzisiaj skopany humor... 41.gif

Avatara mam wreszcie czy nie?
Irenka.
A tak w ogóle to mi się tu bardziej podoba.. Cenzury nie ma- Madziu icon_cool.gif
I te avatarki fajna rzecz- nie jest siÄ™ takim anonimowym...

O świętach widzę gawędzicie.. z_choinka.gif
evil mom
taaa święta... z_choinka.gif moja młoda już u siebie w pokoju choineczkę malutką ubrała wczoraj icon_razz.gif
Irenka.
A ja chyba nie chcę świąt.. Już mam ich dosyć...
evil mom
widzę, że nie tylko mnie taki nastrój dopada przed świętami icon_smile.gif znam ten ból...
fafura
no my dziś wyciągamy choinkę i jutro ubieramy...dziś ją rozłożymy, żeby się trochę rozwinęła- mamy sztuczną- w worku cały rok leży to trzeba ją odświeżyć trochę...młody jeszcze nie wie- ucieszy się jak mu powiem, że to już dziś! i światełka wyciągamy - młody ma swoją tablicę korkową- taka wielka- 1mx 0,8m i tam wiesz obrazki i nne pierdołki- to tam sobie powiesi też lampki- będzie miał nastrojowy kącik icon_biggrin.gif

z gorszych informacji- gardło mnie zaczyna boleć icon_confused.gif
mąż pisał- jeszcze są we Włoszech i czekają na załadunek icon_sad.gif nie wie kiedy wróci icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.